ivirzivir Yükle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 172. Bölüm Fragmanı @Zuhal Topal’la Yemekteyiz

teşekkürler

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 172. Bölüm Fragmanı @Zuhal Topal’la Yemekteyiz

Bunlarada Bak!

17 Yorum

 1. Yarışmacıları prodüksiyon köpürtüyor hersey kurgu zuhal hanım in eski yarışması daha güzeldi en azından farklıydı yemekteyiz in ilk bölümlerini izleyin dibine kadar gerçek reality show o bölümlerde onları izlediğinizde bugünki izlediklerimizin de dibine kadar kurgu olduğunu apaçık anlayacaksınız ama yine de eğlence olsun diye izliyoruz işte zaten ya katilleri izleyeceğiz ya da bunları başka ne var tv de eskiden Yeşilçam Filmleri oynadı haftada 1 2 gün şimdi hiç yok bütün değerleri kaybettik yazık

  Reply
 2. Bir erkeğin gereginden fazla bukadar çit kırıldım narin ve botoks dudaklı olmasıni bir türlü anlam veremiyorum.

  Reply
 3. Yarışmaya katılacak olanlara bol şans.Menü arıyorsanız bütün tarifler ölçüleri ile mevcut isterseniz göz ata bilirsiniz.

  Reply
 4. Yemekteyiz programı değilde cinsleri bir yere toplayalım dağılmasını enlmgelliyelim programı olmalı bence artık çünkü gerçekten artık iğrenç insanlardan olusan hadsiz saygısız ve seviyesiz bir yapim oldu bu yemek programı bu önünüze gelenler nimet Şükür süz insanlarsiniz yazıklar olsun size yapım diye bütçe ayıran izleyene yazıklar olsun 😡😡😡😡😡

  Reply
 5. Lütfen ama lütfen sadece bir hafta olsun sempatik saygili özgüvenli cool insanlar davet edin. Versinler birbirilerine 8-9-10 puanlari ve bizde yaşasin bizim millet diyelim.

  Reply
 6. Küçümsediğim yada yadirgadığım için değil lütfen yanlış anlaşılmasın ama dün yarışan Şevki , hal tavır, ses, konuşma yetmedi üzerine gözlük ile Yılmaz Morgül edasında değil mi? Ben mi yanlış benzetiyorum?

  Reply
 7. Dünki beycik yapamadığı halde yarın olmamış sofrasını yücelticektir.. ego patlaması bütün haftada devammmke

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login