ivirzivir Yükle

Zırhlı muharebe aracı testi geçti

teşekkürler

Zırhlı muharebe aracı testi geçti

Savunma Sanayi Başkanı İsmail Demir, Kara Kuvvetleri Komutanlığı için modernize edilen zırhlı muharebe aracının testlerinin başarılı bir şekilde geçtiğini açıkladı.

Daha Fazla Bilgi için;
https://www.trthaber.com

Mobil uygulamalar
Android ➤ https://play.google.com/store/apps/details?id=com.TRT.TrtHaber&hl
IOS ➤ https://apps.apple.com/nl/app/trt-haber/id509983402?l

Abone olmak için ➤ https://www.youtube.com/user/trthaber?sub_confirmation=1

TRT Haber Sosyal Medya adresleri
Twitter ➤ https://twitter.com/trthaber
Facebook ➤ https://www.facebook.com/trthaber
Instagram ➤ https://www.instagram.com/trthaber
Linkedin ➤ https://tr.linkedin.com/company/trthaber
Medium ➤ https://medium.com/trthaber
Pinterest ➤ https://tr.pinterest.com/trthaber
Dailymotion ➤ https://dailymotion.com/trthaber
Telegram ➤ https://t.me/trthaberdijital

TRT Haber İletişim için;
https://www.trthaber.com/iletisim.html

Bunlarada Bak!

3 Yorum

 1. İSTANBUL ŞİRİNEVLERDEKİ MÜSLÜMANLARDAN AKP YE OY YOK……
  *

  AKP…Bu Kadar Beceriksiz ŞAPŞAL…Belediye Başkanlarını Nereden Buluyor Acaba..Halka eziyet etmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

  İstanbulun Bahçelievler ilçesi.. Şirinevler Mahallesinde Pazar günü Şirinevler muhtarlığının karşısında SERBEZE VE MEYVE PAZARI vardı..AKP nin yeni belediye başkanı o pazarı oradan kaldırıp 3 km uzaktaki Perşembe Pazarıının ilerisine götürdü..Şimdi 60 bin kişinin yaşadığı şirinevler mahallesi…32 bin kişinin yaşadıığı siyavuşpaşa mahallelerinin tamamı..soğanlı,zafer ,Hürriyet ve Fevzi çakmak mahallelerinin bir kısmı yanı yaşlısı ev kadını toplam 150 bin kişi.sebze ve meyve almak için 3 km uzaktakta bulunan aynı yerde kurulan .Pazar ve Perşembe pazarlarına gitmek zorunda kalııyor… Bunlar işleri kolaylaştıracaklarına..zorlaştırıyorlar.bu mu halka hizmet…yazık..yazık..
  *
  Türkiyedeki Partilerin Hepsi..İslam kanunlarına Göre Yönetmeyen..Gavurların Kanunlarına göre yöneten.ekonomileri gavurlar gibi kapitalizm olan İslamdışı Partilerdir.
  *
  Haydi Türkiyeli müslüman kardeşlerİim..İslamın kardeşçe paylaşımına dayalı ekonomisiyle,TÜRKİYEDEKİ İŞ VE GELRİRİ TÜM HALKIIMIZ ARASINDA KARDEŞÇE PAYLAŞTIRARAK. halkımızın tamamını işsizlik ve yoksulluktan kurtararak refaha kavuşturacak.
  İSLAMIN CEZA SİSTEMİ KISASLA..haksız yere öldürenleri,kadınlara tecavüz edenleri öldürülerek..şiddet uygulayanlara aynı şekilde şiddet uygulanarak ,ülkemizdeki terör,cinayet ve tecavüzleri ortadan kaldıracak..hırsızların ellerini keserek hırsızlık ve yolsuzluğu önleyerek ve devlet okullarında islam öğretilerek müslüman yetiştirip,din öğretilmeyen LAİK EĞİTİMLE katil.tecavüzcü,maganda hırsız terörist yetiştirmeyerek ülkemizdeki hırsıızlıık.cinayet.şiddet ve terörü tamamen ortadan kaldırarak ülkemize huzur getirecek MÜSLÜMANLARIN HALİFESİNİ iktidara getirmek için HALİFENİN YOUTUBE KANALINA ABONE olalım..halkımızı da abone olmaya çağıralım ve ilk seçimlerde HALİFEMİZİ iktidara getirelim..
  HALİFENİN İKTİDARINDA..her ailenin aylık geliri.en az .8.300 tl. olacak…. Halkımızdan bir aile ne kadar maaş alıyorsa..Halife ,diğer yöneticiler ve devlet görevlileri de o kadar maaş alacak
  Müslümanlarıın Halifesinin Youtube kanalına abone olunuz…… https://www.youtube.com/channel/UCjP1CFhmwE4cj2gwDU_3lng……………………..

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login