ivirzivir Yükle

Zeynep, Ayrılığın Gerçek Sebebini Öğrendi! | Seni Kalbime Sakladım 5. Bölüm

teşekkürler

Zeynep, Ayrılığın Gerçek Sebebini Öğrendi! | Seni Kalbime Sakladım 5. Bölüm

Bunlarada Bak!

24 Yorum

 1. Bence Mete kendince haklı. Ayrıca geç oldu itirafı biraz. Bir de zaten Zeynep Meteyi seviyordu Civanmertten önce. Birlikte olmaları daha mantıklı. Adam sırf zeynepe layık olmak için didinmiş durmuş. Aşk böyle bir şey değil mi zaten bir çeşit karmaşa silsilesi..

  Reply
 2. Bu bolum guzeldu fakat dızıyı Zeynep mert için izliyorkar o sahneler yetersız kalınca doyurmadı. Ikıncı bolumde pekcok sahnelerı vardı.
  Halbukı dızıde tum yan karakterler ayarında dengelı ıdı. Gıcık rehhan sahnelerı bıle sevımlıydı. Dedenın atıstırmalık saklaması yan karakterler cok sevımlıydı.
  Hande harıc o nasıl dusmanlık edecek

  Reply
 3. До сих пор Зейнеп любит и не навидеть Мете и он не хочет её потерять. Почему до этого он молчал, сейчас только вспомнил ту девушку который раньше любил. Говорит думал он не достоин её Сейчас переживает, что теряет Зейнеп. Актёры великолепно играют своих героев. Сериал очень нравится, с огромным удовольствием смотрю каждую серию. Актёрам огромное спасибо!

  Reply
 4. Zeynep burda müthiş oynadı ya bu Mete anlamiyomu önce kızı umursama sonra sevgilisi olduğunu öğrenince de yapış işte insan ne kadar ulasilabilirse o kadar değersiz olur bı daha görmüş olduk bunu

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login