ivirzivir Yükle

Yunanistan’a soğuk duş Almanya’da Doğuk Akdeniz ultimatomu Sakın onaylamayın

teşekkürler

Yunanistan’a soğuk duş Almanya’da Doğuk Akdeniz ultimatomu Sakın onaylamayın
Son dakika haberi: Doğu Akdeniz’de gerginlik devam ediyor. Türkiye kararlılıkla sondaj faaliyetlerini sürdürürken, Yunanistan kapı kapı dolaşarak Türkiye’nin önüne set çekilmesini istiyor. Ancak Yunanistan’ın şu ana kadar çaldığı kapılardan Fransa hariç hepsi yüzüne kapandı. Yunanistan’a son kötü haber de Almanya’dan geldi. Almanya, Mısır ile yapılan korsan MEB anlaşması konusunda Yunanistan’a ultimatom verdi.

Abone olmak için LİNKE TIKLAYIN
→ https://bit.ly/3iyMU9v

Son haberlere göz atın
→ https://bit.ly/3fNUjQN

Türk Savunma Sanayi, Türkiye – Libya, ABD son durum, Doğu Akdeniz ve Libya’da son durum, Kardeş ülke Azerbaycan olan ilişkiler, Karabağ sorunu… ABD – Türkiye, ABD yardımları, Türkiye Yardımları, Yunanistan Türkiye, Çin, Amerika, Rusya, Filistin Türkiye, İngiltere, NATO Türkiye, BAE Türkiye, Suudi Arabistan ile ilgili ilişkiler ele aldığımız konuların yanı sıra, Ermenistan, Rusya ile son dakika haberlerini, … Türkiye’nin göz bebeği Milli Muharip uçak Tfx ve yerli uçak Tfx son durumları ile Türkiye’nin satın almak istediği F35 meselesini ele almakla birlikte Bayraktar TB2 ve Yerli insansız hava aracı Anka çalışmalarını, Akıncı İha ve yerli İHA ve Siha çalışmalarını, başarılarını da yorumluyoruz. Ayrıca saydığımız bu konular ve Türkiye’nin S400 son durumunu, sıkça satın alacak mı diye sorduğumuz Su 57 Rus uçağını ayrıca F-35 Savaş uçakları ile ilgili videoları da izlemek isterseniz kanalımızda bulabilirsiniz. Kanalımızda çeşitli teknoloji karşılaştırmalarını bulabilirsiniz. Örneğin Su-57 vs F35, Abraham ile Altay, TFX ile F-35 gibi konuları da izleyebilirsiniz. Artık Dünyanın gündemini meşgul eden, ,korona son durum haberi ile ilgili analizler, . Dünya gündeminde Türkiye adından sıkça bahsettirdiği için Dünya Türkiye’yi konuşuyor ve dış basında Türkiye ve özellikle Yunan basınında Türkiye başlıklarını da araştırıyoruz.
#sondakikahaber #almanya #yunanistan #doğuakdeniz

Bunlarada Bak!

9 Yorum

  1. yunan bella arıyor, cevabi yakindir,bir aynabak birde turkiyeye, halla ruya goruyorlar, bizim , en büyük dusmanlarimizdan biri, halla kin ve nefretleri var ,allah bize birlik, beraberlik versin.dusman cok?

    Reply
  2. insanları kandırmayın uzmanlar arkadında almanya var diyor siz baska haber veriyorsunuz
    o an destek vermez. ama
    isin özünde almanya arkalarında

    Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login