ivirzivir Yükle

Yunanistan’a Böyle Meydan Okuma Görülmedi: YOKSA ELİMİZDEN BİR KAZA ÇIKAR

teşekkürler

Yunanistan’a Böyle Meydan Okuma Görülmedi: YOKSA ELİMİZDEN BİR KAZA ÇIKAR

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan ile yaşanan Doğu Akdeniz’deki sondaj gerilimine değinerek, “Yunanistan’a bir uyarı yapıyoruz. Sizin bir şımarık çocuğunuz var, Milli Savunma Bakanı’na öyle söylüyorlar, ‘Bizim şımarık çocuğumuz’ diyorlar. Şımarık çocuğunuza sahip çıkın da bizim güvenlik güçlerimizin elinden bir kaza çıkmasın” dedi.

Sosyal medya hesaplarımız:
İnstagram: https://www.instagram.com/osmanlitorunuresmi/
Facebook: https://www.facebook.com/osmanlitorunuYT

Bu kanalda iç politikadan dış politikaya ve güncel son dakika haberlerine yer verilmektedir. Sizler de son dakika, Doğu Akdeniz, Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan, ABD, Rusya, Avrupa, savunma sanayi ve ekonomi hakkında haberler ve analiz dinlemek isterseniz doğru yerdesiniz.

Bunlarada Bak!

25 Yorum

 1. Allah çavuş oğlu abimizden razı olsun ömrüne bereket versin inşallah amiiiiiiiiin konuş Abim seni kim tutar🇹🇷💚

  Reply
 2. Ermenilere verilen dersin birinide Yunanlara vermek lazimdiki agillari qafalarina gelsin.🇦🇿🇹🇷🇦🇿🇹🇷🇦🇿

  Reply
 3. ALLAH AŞKINA ARTIK ELİMİZDEN BİR KAZA ÇIKSIN ARTIK YAA BİT DEVLET NEYİNE GÜVENİYOR BİZ BİR KIRALIM ACIK BELİNİ BAKALIM SONRA NE OLACAK DESTEKLEYEN DEVLETLERİN HEPSİ BİR KENARA ÇEKİLDİKDEN SONRA GÖRELİM BOYUNU POSUNU ER MEYDANIN DA

  Reply
 4. S.a arkadaşlar en az bu siha iha ve tiha lar kadar önemli bir konu var devlet bize 1 dolar euro ve 1gram altin verebilmek için yurt dışında boyunduruk altına giriyor ve bu bize kur olarak kurdan da enflasyon ve zam olarak geri dönüyor tr de şirketler ve halk da 550milyar dolar para doviz ve altın bekliyor bunun yerine doviz ve altın almak ‘dansa yurt dışına yatırım yapın hisse yatırımı abd. ing. Ve almanya dan dolar euro ve sterlin geliri niz olsun görecek sınız en az siha kadar refahı mız artacak enflasyon da düşecek görecek sınız alim gücümüz artacak hadi herkese bu yazı mi paylasin…!..

  Reply
 5. Türkiye 🇹🇷 Yunan’ı hiç bir fırsat vermesin ve alınan adalar geri alınması lazım inşallah o zaman gelecek ve Yunanlar dış devletler şıka girecek Türkiye hakını geri alıyor diye güzel allahım büyüktür o zaman güreriz

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login