ivirzivir Yükle

YUNAN SPİKERE KÖTÜ HABER – İLK SEYİR FÜZESİ TAMAMLANDI – AKDENİZ SON DURUM – LİBYA GELİŞMELERİ

teşekkürler

savaş uçakları türkiye kaç adet vardır. savaş uçakları bombalama anı ve savaş uçakları vurulma anını görmek istermisiniz.
çin üretimi savaş uçakları yada en iyi savaş uçakları, hangileridir.
rus savaş uçakları libyada ne yapıyor rus mig savaş uçakları libyada
savaş uçakları özelliklerini ve savaş uçakları füze atışını merakmı ediyorsunuz yada düşen savaş uçaklarını o zaman izleyiniz.,
türkiyede hangi savaş uçakları var. savaş uçakları kazaları,savaş uçakları kaç km hız yapar merakmı ediyorsunuz.
savaş uçakları modellerive mig serisi savaş uçaklarını son model savaş uçaklarını görüntüleyebilirsiniz.
türk savunma sanayii ne durumda türk savunma sanayi zirvesi yapıldımıtürk savunma sistemleri,türk savunma sanayi 2020 projeleri nelerdir ?
türk savunma sanayi klip izlemek ve türk savunma sanayi altay tankını görmek için, dış basında türk savunma sanayisini yada dünya basınında türk savunma sanayisini takip edebilirmisin ?
yunanistan’da türk savunma sanayisi ile ilgileniyor. dünyada türk savunma sanayisi ve türk savunma envanterive türk savunma füzelerini merak ediyor.
türk hava savunma füzeleri nelerdir.türk füze savunma sistemi nelerdir ve türk savunma sanayi fuarı ne zaman yapılacak.
yabancıların gözünden türk savunma sanayisi nasıl görülüyor. türk hava savunma sistemleri hisar a hisar o ve hisar u ne zaman yapılacak.

türk savunma sanayii lazer silah sistemleri yunan medyasında ve türk savunma sanayisine yunan medyasında geniş yer verildi türk savunma sanayisi her zaman ,yunan medyasında..
mısır medyası türk savunma sanayisine çok ilgi gösteriyor.

libya son durum nedir ? libya son durum haritası nasıldır ?libya son durum türk askerinin durumu nasıldır ?libyayeni gelişmeler nelerdir ? libya haberlerinin hepsi kanalımızda.

libya’da son durum ardan zentürk ne demiştir bilal fza ve tv kanalları cnn habertürk a haber bu libya hakkındaki haberleri nasıl yapıyorlar.

libyadaki tüm gelişmeler ve daha fazlasını kanalımızda bulabilirsiniz.
mete yarar cufra ve sirte için ne dedi akıncı kıyam ve libya gelişmeleri kanalları ne diyorlar.
libya son durum hakkında geniş özeti bizim kanalımızda ve son gelişmeleri videolarımızda bulursunuz.
yunan medyasındada libya gelişmeleri hakkında bilgiler vardır. libya son durum haritası yine doğru gündem kanalındadır
#akdenizsondurum #akdenizpetrol #libyagelişmeleri #ergündiler #yapboz #yunanmedyası #dünyabasını #dışbasın

Bunlarada Bak!

25 Yorum

  1. Merhaba efendim. Kanalınıza destek oldum zili de açtım ve kalıcıyım. Iyi şanslar dilerim. Siz de bana olursanız çok sevinirim ♡♡♡

    Reply
  2. Yunan ve Fransanın azraili geldi ve onların canını yaka yaka almak için denize konuşlandı. 1-2 yıl sonra: elvede yunanistan elveda fransa. bir zamanlar siz de bu dünya haritasında birer ülkeydiniz diyecekler. ama onlar için artık çok geç olacak. Osmanlı tokadı, Türkün bu rezil, ezik ve kahpe 2 düşmanını da çok yakında hiç acımadan yerin dibine gömecek.

    Reply
  3. <*🔔*> DOĞRU GÜNDEM video emek kokuyor gerçekten kanalıma beklerimÖrnek: Özlü Söz , AtaSözü, Güzel Sözler Gibi Beni isterseniz dövün, ama bırakın istediğim kadar güleyim. Moliere. 👋*🍀

    Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login