ivirzivir Yükle

Yunan spiker: Atacak torpidomuz dahi yok Yunanistan zor durumda

teşekkürler

Yunan spiker: Atacak torpidomuz dahi yok Yunanistan zor durumda
Yunan spiker İoannis Theodoratos, Türkiye karşısında çaresiz kalan ülkesini adeta yerden yere vurdu. Türkiye’ye karşı atacak torpidolarının dahi bulunmadığını dile getiren Yunan spiker, Yunanistan idarecilerini derhal harekete geçmeye çağırdı.

Abone olmak için LİNKE TIKLAYIN
→ https://bit.ly/3iyMU9v

Son haberlere göz atın
→ https://bit.ly/3fNUjQN

Türk Savunma Sanayi, Türkiye – Libya, ABD son durum, Doğu Akdeniz ve Libya’da son durum, Kardeş ülke Azerbaycan olan ilişkiler, Karabağ sorunu… ABD – Türkiye, ABD yardımları, Türkiye Yardımları, Yunanistan Türkiye, Çin, Amerika, Rusya, Filistin Türkiye, İngiltere, NATO Türkiye, BAE Türkiye, Suudi Arabistan ile ilgili ilişkiler ele aldığımız konuların yanı sıra, Ermenistan, Rusya ile son dakika haberlerini, … Türkiye’nin göz bebeği Milli Muharip uçak Tfx ve yerli uçak Tfx son durumları ile Türkiye’nin satın almak istediği F35 meselesini ele almakla birlikte Bayraktar TB2 ve Yerli insansız hava aracı Anka çalışmalarını, Akıncı İha ve yerli İHA ve Siha çalışmalarını, başarılarını da yorumluyoruz. Ayrıca saydığımız bu konular ve Türkiye’nin S400 son durumunu, sıkça satın alacak mı diye sorduğumuz Su 57 Rus uçağını ayrıca F-35 Savaş uçakları ile ilgili videoları da izlemek isterseniz kanalımızda bulabilirsiniz. Kanalımızda çeşitli teknoloji karşılaştırmalarını bulabilirsiniz. Örneğin Su-57 vs F35, Abraham ile Altay, TFX ile F-35 gibi konuları da izleyebilirsiniz. Artık Dünyanın gündemini meşgul eden, ,korona son durum haberi ile ilgili analizler, . Dünya gündeminde Türkiye adından sıkça bahsettirdiği için Dünya Türkiye’yi konuşuyor ve dış basında Türkiye ve özellikle Yunan basınında Türkiye başlıklarını da araştırıyoruz.

Bunlarada Bak!

16 Yorum

  1. We don’t need any other help Dasvedanie kalimera from Hellas Rume Yiounanis Hellenes are Wellcam you like Alais neighbors Frens and we Thenk you hue deploy yior forces to security Awer borders and all Awer eez olso…, 🔱🔙📴☢️♻️🆗️

    Reply
  2. Lan sende torpidoyu atacak o göt olduktan sonra fransız sana torpidonun kralını verir. Ama onu kullanacak kabiliyet sadece Türklerde olur.

    Reply
  3. MİÇO isimli delikanlı Atina’da yakalanırsa, derhal kafeslenerek Ankara’ya getirilmeli ve o oğlan Ankara ahalisine kafes içinde gösterilmeli, seyrettirilmelidir.

    Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login