ivirzivir Yükle

YÜKSEK TEKNOLOJİ İÇEREN YUNAN FÜZELERİ – SAVUNMA SANAYİ

teşekkürler

YÜKSEK TEKNOLOJİ İÇEREN YUNAN FÜZELERİ – SAVUNMA SANAYİ

Türk SİHA’larına karşı çözüm üretmeye çalışan Yunan basını, orduya yeni savaş taktikleri konusunda tavsiyelerde bulunarak, gerçek silah sistemleri ile aynı anda kullanılabilen şişirilebilir maketlerin acilen hayata geçirilmesini istedi.

Türkiye karşısında silahlanma yarışına giren Yunanistan’ın çaresizliği gözler önüne serildi. Atina hükümetinin Türkiye ile boy ölçüşemeyeceğini anlayan Yunan basını, gülünç bir öneride bulundu.

“ŞİŞME MAKETLER KULLANALIM”

Yunan ordusuna tavsiyede bulunan ülke basını uygulanması gereken yeni savaş taktiğini yazdı. Haberde şu ifadeler yer aldı:

afere ulaşmak için önemli bir unsur düşmanını kandırmak ve aldatmak. Uçaksavar, motorlu ve treyler topçuları, tanklar, tanksavar ve havan topları gibi ana silah sistemlerinin şişirilebilir maketleri, muharebe gücümüz açısından düşmana korkunç bir kafa karışıklığı yaşatacak. Bu planın etkisini çok daha fazla artırabilecek olan şey, bu şişme maketlerin aynı yer ve zamanda gerçek silah sistemleriyle birlikte hareket etmesi ve kullanılması olacak”

Bu taktikle Türk SİHA’larına gerçek silah sistemleri ile şişme maketleri anlama fırsatı vermeyeceklerini ileri süren Yunan basını, “Silah sistemlerimizin mankenlerinin hareketine gelince, bu tıpkı Trikala şehrinde kullanılan otonom ve sürücüsüz hareket eden otobüsler gibi, sensörler vasıtasıyla yönlendirilecekler” ifadelerini kullandı.
#savunmasanayi #türksavunmasanayi #akıncıtiha #savunmasanayi2022

Bunlarada Bak!

17 Yorum

 1. Adamlar şişme kadın vibrator derken şişme tank top füzeyi de kullanır hale geldiler,vay ponçik yunan vay

  Reply
 2. yunan bosuna dusmanlik eder, kendini yok eder, ne gerek var, ne osmanli yok etmis ne de cumhuriyet insan gibi takilin iste, abd kediye aslan bogdurmaya calisiyor ama kendi kıçına kacacak bu isler, kendi so nunu yaklastiriyor, fikir var akil yok adamlarda

  Reply
 3. Kotu yonanda bir kac fuze olsa kac yazar onuda haydut abd somurgeci fransa vermistir
  Ak denizde gaz kokusu aldilar ya serefsiz domuzlar

  Reply
 4. Bunlar suda ne yuzer haaa .🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  Reply
 5. Yunan hic olmadigi kadar cok kasiniyor. Bunlari kiskirtan pislikler belli aslinda .her dusmanin arkasindan abd cikiyor .pkk ypg deas buna dahil .

  Reply
 6. Normalde mantıklı fakat sobalar ihalar maket olup olmuyacigini anliyacak.kadar üstün zekaya sahip yani fısss yaptıkları şey görünüşte mantıklı ama bı boka yaramaz hakiketen şaka gibiler gaza gelmişler belli🤣🤣

  Reply
 7. 😎 Yunanlı Rumlar her 15-20 yılda bir uyuz hastalığına yakalanıp kaşınmaya başlarlar..! ABD denen ülke saman çöpüne benzer ülkedir, ABD gölgesine sığınıp etrafa sarkıntılık ederler..! ALLAH’ ın izniyle Gün gelecek ABD nin 6 CI Filosu okyanusun ortasında paramparça olacaktır..! , Asla savaşlarda başarılı olamayacaklar zira ABD. de tek kafada iki ağız vardır hiç biri birbirine uymaz.!

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login