ivirzivir Yükle

Yerli ve milli kaynaklarla modernize edildi: Özgürleştirilen ilk F-16 teslim edildi!

teşekkürler

Yerli ve milli kaynaklarla modernize edildi: Özgürleştirilen ilk F-16 teslim edildi!

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Savunma sanayimizin yerli ve milli sistemlerle ‘ÖZGÜR’leştirdiği ilk F-16’larımızı teslim ettik. Bundan sonra F-16’larımız çok daha ileri kabiliyetlere sahip, modernize olmuş şekilde Hava Kuvvetlerimizin hizmetine devam edecek. ‘Türkiye Yüzyılı’na armağan olsun.” ifadelerini kullandı.

🔔 A Haber’in en güncel haber görüntülerini takip etmek için https://bit.ly/3T6Fg9c YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz.

A Haber Resmi Web Sitesi
► https://www.ahaber.com.tr

Sosyal Medya Adreslerimiz
► https://facebook.com/ahaber.com.tr
► https://twitter.com/ahaber
► https://instagram.com/tvahaber
► https://tiktok.com/@ahaber
► http://t.me/ahabercomtr

Bunlarada Bak!

14 Yorum

  1. Her şey tamam da, milletin çoğunluğu son 5 yılda neden bu kadar fakirleşti? Bu fahiş ev kiraları hangi gelirle ödenebilecek? Bu astronomik fiyatlı evleri kaç kişi alabilecek? Bir çay 10-15 TL döner ekmek 100-120 TL. Savaşa giren Ukraynada, Rusya’da böyle pahalılık yok. Geçim sıkıntısı insanların canına tak etti. Ne oldu ekonomiye böyle? Yerli ve yabancı hiçbir ekonomist bu gidişle geleceğin daha iyi olacağını söylemiyor. Dönün artık şu ekonomi politikalarından. Her geçen gün daha da batıyoruz. Mutlu azınlığa bir şey olmuyor. Cumhurbaşkanı kim olursa olsun milletin asıl gündemi geçim sıkıntısı.

    Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login