ivirzivir Yükle

YERLİ MÜTHİŞ TOP SİLAHI – SAVUNMA SANAYİ

teşekkürler

YERLİ MÜTHİŞ TOP SİLAHI – SAVUNMA SANAYİ

Türk savunma sanayi gelişmeleri konulu videomuza Hoşgeldiniz.
20 mm’lik T20 Boğaç Top Sistemi, ALSTAG Savunma Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından yerli ve milli imkânlarla üretilip geliştirilmektedir. T20 Boğaç üzerindeki arayüzler değiştirilerek Kara, Hava ve Deniz platformlarında kullanılabilir hale getirilebilmektedir. Sistem üzerinden mermi atış adedi ayarlanarak ihtiyaçlar doğrultusunda özelleştirilebilen Boğaç, dakikada 1.600 mermi atımı yapılabilmektedir. Makina Kimya Endüstirisi üretimi 20×102mm mühimmat kullanmaktadır.

Namlu imalatında ECM teknolojisinden faydalanılmasından dolayı klasik namlu çeliğinden daha yüksek mukavemetli malzeme ve namlu elde edilmiştir.

T20 Boğaç Silah Sisteminde kullanılan hafif malzemeler sayesinde 85 kg gibi tüm platformlarda kullanılabilir makul bir ağırla sahiptir.

Silahın ergonomik yapısıyla uyumlu, yine yerli üretim 20 mm’lik mermi yolu kullanılmıştır.
#savunmasanayi #türksavunmasanayi #savunmasanayi2021 #aselsansilahları #roketsanfüzeleri #yerliyapımsilahlar #yerlivemillisilahlar

Bunlarada Bak!

9 Yorum

  1. Erdogan bunlarin yolunu acti ,ya Sizin gonul verdikleriniz? Onlar yani Millet itifaki diyorlar O N……….lar.PKK Sevicileri.

    Reply
  2. masallah su cilgin türkleri durdurmak mümkün degil artik 18 yilda muhtesem silah sistemi üreten mühendislerimizi kutlarim düsman cok gam yok Allah bizimledir durmak yok hep ileri insallah

    Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login