ivirzivir Yükle

Yerli Hava Savunma Sistemi HİSAR-O+ en zor testi geçti!

teşekkürler

Yerli Hava Savunma Sistemi HİSAR-O+ en zor testi geçti!

Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir “HİSAR-A+ tesliminden sonra HİSAR-O+ Orta İrtifa Hava Savunma Sistemimiz en son atışında bugüne kadar ülkemizde yapılan en uzak menzil ve en yüksek irtifadaki testini, hava hedefini doğrudan vurup imha ederek başarı ile geçti” dedi.

CNN TÜRK YOUTUBE KANALINA ABONE OL ➤ https://bit.ly/2LzuZ1H

➤TÜM PROGRAM İÇERİKLERİ İÇİN: https://www.cnnturk.com/tv
➤http://twitter.com/cnnturk
➤https://twitter.com/cnnturkprogram
➤https://www.facebook.com/cnnturk
➤https://www.facebook.com/cnnturkprogr…
➤https://www.instagram.com/cnnturk
➤http://youtube.com/cnnturk

#CNNTÜRK
#Sondakika
#Haber

Bunlarada Bak!

39 Yorum

 1. Türkiyede türk askerini vuran türkiyedeki insanlardır. Ben olsam . Vuranı asarım. Yada 5 parmağından 2 isini alırım. Yada onun aklını ile kalbini alırım.

  Reply
 2. Türkiyede türkler allah ile peygamber kadar güçlü olsada ” abd den daha güçlü olsada ” çinden daha güçlü olsada ” rusyadan daha güçlü olsada ” türkiyede insanları 100 yıl boyunca ezen türkler ” zazalardan özür dilemediğiniz sürece türklerin türk ruhu vatan ruhu ile vatan aklı yok olacaktır.

  Reply
 3. Ben bir zazayım. Ben 1 insanım. Benim 1 beden 2 ruhum vardır. Ben Türklerin hem içini hemde dışını biliyorum. artı ruhlarını biliyorum. Aklı kalbi dahildir. Sebebi budur. Benim 1 beden 2 ruhum vardır. Türk ruhum benim vucudumun içinde benim zaza ruhumla irtibata geçiyor. Ve bende onun aracılığıyla sizinle konuşuyorum.

  Reply
 4. Ülkemizdeki iki türlü zihniyet var biri Ülkesi için çalışır bir şeyler üretir diğeri bebek katili sevicilerinin (sözde) kadınların kadınlar gününü kutlar

  Reply
 5. 🇦🇿🇹🇷🇦🇿🇦🇿🇹🇷🇹🇷🇦🇿🇹🇷🇦🇿🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷💪💪💪👍👍👍🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  Reply
 6. Dikkat edildiginde Hisar O füzesi hedef ucaga teget geciyor gibi, tam vurmuyor, cünkü parcalanma görüntüsü yok. Tam o esnada video kesiliyor.

  Reply
 7. Soğuk atımıda halledersek bu tadından yenmez. Allah utandırmasın çok güzel gelişmeler oluyor.

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login