ivirzivir Yükle

Yeni Nesil KORAL Elektronik Harp Sistemi Projesi

teşekkürler

SSB öncülüğünde ASELSAN ile Yeni Nesil KORAL (Kara SOJ-2) projesi de açıklandı. Geliştirilecek Yeni Nesil KORAL Elektronik Harp Sistemi; var olan KORAL’a göre düşman unsurlarını algılama/karıştırma ve köreltme alanında daha üstün kabiliyetlere sahip olacak. Aynı zamanda gelişmiş teknoloji kullanan tüm düşman eski ve modern radar unsurlarına karşı operasyon yapabilecek nitelikte olacak. Yeni Nesil KORAL sistemi en etkin ve popüler radar tehdit unsurlarını bile algılayıp etkin bir biçimde karıştırarak operasyonel sahada ihtiyaç duyulan güvenli hava koridorunu açacak ve dost hava unsurlarının etkin ve güvenli bir biçimde görevlerini icra etmeleri konusunda kullanıcıya vereceği destekle bir çığır açacak.

Bunlarada Bak!

12 Yorum

 1. Rabbim emeği geçen herkesten razı olsun..Bu aziz vatanın bekası için gecesini gündüzüne katan vatan evlatlarına şükranlarımızı sunuyoruz..Durmak yok Yola devam…

  Reply
 2. Vatana millete hayırlı uğurlu olsun! İnşaAllah her attığımız adım binlerce yol açar bizlere. Bizlere, yani tüm al-i İslam’a! Mazlumların sesine ses olmak yolunda büyük bir adım İnşaAllah.

  Reply
 3. Bizler oturduğumuz yerden bazan beğeniyor, bazanda beğenmiyoruz. Devlet asla boş durmuyor. Allah yar ve yardımcıları olsun.

  Reply
 4. Mashallah, Love Turkey 🇹🇷 from Kuwait 🇰🇼, Don’t stop, we are waiting for your return! 🇰🇼🤲🏻🇹🇷

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login