ivirzivir Yükle

YENİ KORAL ELEKTRONİK HARP SİSTEMİ GELİYOR – Savunma Sanayi

teşekkürler

YENİ KORAL ELEKTRONİK HARP SİSTEMİ GELİYOR – Savunma Sanayi

Yeni koral elektronik harp sistemi
ASELSAN ile Savunma Sanayii Müsteşarlığı arasında imzalanan Kara Konuşlu Uzaktan Elektronik Destek / Elektronik Taarruz (Kara SOJ) Sözleşmesi kapsamında ASELSAN tarafından özgün olarak geliştirilen KORAL Mobil Elektronik Harp Sistemidir.

KORAL, 8×8 askeri taktik araç üzerine entegre edilmiş bir adet Radar Elektronik Destek Sistemi ve dört adet Radar Elektronik Taarruz Sisteminden oluşmaktadır.

#savunmasanayii #savunmasanayi2021 #koralsistemi #savunmasanayiürünleri #savunmasanayi2020 #akincitiha​ #fırtınaobüs​ #altaytank​ #somfüze​ #hisarhavasavunmasistemi​ #hisara​​+ #hisaro​​+ #hisara​​ #hisaro​​ #hisarhavasavunma​​ #siper​ #hisaru​ #havasavunma​ ​#havasavunmasistemi​ #atmaca​ #aselsan​ #roketsan​ #tübitak​ #tusaş​​ ​ #tcganadolu​ #tcgufuk​ #SONDAKİKA​ #sampt​ #TekYürek​​ #STM​​ #aselsan​​ #roketsan​ ​#yenikoralsistemi #elektronikharp #koral
savunma sanayi,savunma sanayi 2021,savunma sanayi son gelişmeler,savunma sanayi dış basın,savunma sanayi en son haberler,atak helikopter,siper füzesi son durum,tcg anadolu,mmu tf-x,altay tankı,hürjet son durum,aselsan,roketsan,akıncı tiha,hisar hava savunma,s 400 hava savunma sistemi,savunma sanayii,türk savunma sanayi,milli silahlarımız 2020,bayraktar tb3,yeni koral sistemi,koral elektronik harp,koral sistemi,türk savunma sanayi 2020

Bunlarada Bak!

9 Yorum

  1. Bakın doslar gardaşlar Güvenilir bir savunma sanayi uzmanı diyor ki; ( Türkiye bugün askeri savunma ve teknoloji alanında ulaştıklarının sadece 10 da birini açıklıyor. ) 21. yy Nizamı alemin kurulacağı bir yy olacak Sancak Şerefli ve vefakar milletimin Türk-İslam ülküsüne gönül verenlerinde olacak biİznillah.

    Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login