ivirzivir Yükle

YENİ COBRA II ARACIMIZ GÖREVE HAZIR – Savunma Sanayi

teşekkürler

YENİ COBRA II ARACIMIZ GÖREVE HAZIR – Savunma Sanayi

COBRA II 4×4 Taktik Tekerlekli Zırhlı Araç müttefik ülke ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin ileriye dönük gereksinimleri doğrultusunda geliştirilen üstün teknik ve taktik özelliklere sahip modüler bir platformdur.
 

Üstün Koruma

Üstün hareket kabiliyetinin yanı sıra, COBRA II; arttırılmış balistik ve mayın koruması, geniş iç hacim, yüksek taşıma kapasitesi sunmaktadır. COBRA II geniş silah entegrasyon ve görev donanım ekipman opsiyonları sayesinde sınır koruma, iç güvenlik ve barış koruma harekatları da dahil bir çok görevde yer alabilmektedir.

Modüler Yapı

COBRA II modüler yapısı sayesinde; personel taşıyıcı, silah platformu, KBRN keşif, kara gözetleme radar, iç güvenlik, ambulans ve komuta kontrol araç konfigurasyonlarına ihtiyaç duyulan farklı görevlere uyarlanabilmekte ve isteğe bağlı olarak amfibik seçeneği ile sunulmaktadır.

nurol makina, savunma sanayii, türk savunma sanayi, savunma sanayi 2021, savunma sanayi son gelişmeler, tfx, mmu tfx, tusaş, roketsan, aselsan, yunan medyasında türkiye, iha, siha, yerli füzeler, elektromanyetik silah sapan, elektromanyetik top tufan, zırh delici mermiler, nurol holding, savunma sanayi, zırhlı araç, zırhlı araç testi, savunma hattı, nurol teknoloji, teknoloji, silah teknolojileri, zırhlı birlikler marşı, askeri teknolojiler, military technology, defense industry

#savunmasanayi #nurolhalding #cobra2 #zırhdelicimermiler #mmutfx #tcganadolu #akıncıtiha #altaytankı #yerlifüzeler #aselsan #roketsan #yunanspiker #borafüzesi #balistikfüzeler

Bunlarada Bak!

1 Comment

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login