ivirzivir Yükle

YENİ AMAZON 4X4 GÖREVE HAZIRLANIYOR

teşekkürler

YENİ AMAZON 4X4 GÖREVE HAZIRLANIYOR

ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Haluk Görgün, Milliyet’e açıklamalarda bulundu. Görgün, “Hava savunma sistemlerini yapıyoruz. S300, S400’lere ihtiyacımız yok. Bunlara ihtiyacı ortadan kaldırıyoruz. Bizim vazifemiz bu” dedi.

#m5dergi #M5prime #bmc #amazon #4×4

M5 Stratejik Analiz videoları için 👉 https://bit.ly/3ANkIbW
M5 Kısa Haberler videoları için 👉 https://bit.ly/3AOJHLV
M5 Gündem videoları için 👉 https://bit.ly/3n7EbPQ
M5 Türk Savunma Sanayi videoları için 👉 https://bit.ly/2YUMvud
M5 Askeri Teknolojiler videoları için 👉 https://bit.ly/3ANkIIP
M5 Dünya Gündemi videoları için 👉 https://bit.ly/3lQioMM
M5 Haberler videoları için 👉 https://bit.ly/3j5Q9bi

M5 Dergi’yi aynı zamanda;
Web Site 👉 https://bit.ly/3pb0tCE
Twitter 👉 https://bit.ly/3p6XivX
Instagram 👉 https://bit.ly/3aPGGAj
Facebook 👉 https://bit.ly/2Z4ti9l
Linkedin 👉 https://bit.ly/2XjVsw6
üzerinden takip edebilir ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

M5 Dergi, yɑrım ɑsırdır sɑvunmɑ sɑnɑyi, ɑskeri teknolojiler, istihɑbɑrɑt ve dünyɑ ordulɑrı hɑkkındɑ en son güncel hɑberleri okuyuculɑrı ile buluştururɑk gündemi ve son dɑkikɑ gelişmelerini, tɑkip edenleri ile pɑylɑşmɑktɑ. Siyɑsi ve iktisɑdi gelişmelerin ışığındɑ ülkelerin ve ülkemizin askeri ve strɑtejik konulɑrdɑ yɑpmış olduğu ɑtılımlɑrı ve ɑnɑlizleri M5 Prime YouTube kanalımızdan ve diğer sosyɑl hesɑplɑrımızdɑn tɑkip edebilirsiniz.

Bunlarada Bak!

13 Yorum

 1. MaşALLAH daha iyilerini yapacağız siha iha Kızılelma ve daha niceleri aramıza gelişmemizi önlemek için herşeyi yapan hainlere inat 🙂

  Reply
 2. benim adım tarık hem özürlü hem saktım milli üretim olmasına değil de adına takıldım biri bana para versin de hastaneye yatayım beyin ameliyatı için :))vah benim gibilere kaldı ise ülke yaprağı yemiş.

  Reply
 3. gerçekten isim seçimi yapan kimler çok merak ediyorum. muhtemelen araca dış pazarda dikkat çekmek için böyle bir isim seçildi. ancak yine de isim seçimi iyi değil. güney amerikalı bir ülkede üretilen zırhlı bir araca “erciyes” ismi vermek gibi birşey olmuş.

  Reply
 4. Amerikadan Selamlar, Bugun Amerikan bankalri tek tek yikiliyor, her bankanin onunde millet sira olmus paralarini cekiyor, muazzam bir kiriz gibi gorunuyor, ve ne pahasina olursa olsun Amerika ile arkdasd olcagizx diye Katiyen Rusya ya sirt cevirmeyin Amerikanin istedig de o, ki bize saldirdiklari zaman arkamizda super bir guc bizi desteklemesin diye, ne olursa olsun, ne kadar yaptrimla tehdit etselerde etseler, Hatta Yunani, PKK yi Guney Kibrisi bile uzerimiize salsalar RUSYA ile iyi iliskilerimiz korumamiz Turkiye nin BEKA meselesi dir. 🖐

  Reply
 5. Bazı vatan hainleri tankların, uçakların,gemilerin,ihaların,sihaların motorlarının Amerika’dan, Almanya’dan, Ukrayna’dan, Kanada’dan geldiğini yazıyorlar.Böylece başarıları küçültmeye çalışıyorlar.Ülkemiz bunları tamamen kendisi yapiyor.20 yıl önce doğru dürüst savaş aracı mı vardı? Cengiz Topel’in uçağını Rumlar oyuncak gibi düşürmüşlerdi. Ne zamanki Müslüman idareciler başa geçti.Artık her şeyimiz oluyor.Dünyadaki fev uçak,tank,silah fabrikalarının mühendisleri son teknoliji için Turkiye’yi model alıyorlar.

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login