ivirzivir Yükle

Yeni Amazon 4×4 geliyor – Savunma Sanayi – BMC – Amazon 4×4 – Zırhlı Araç – TSK – Askeri Araç

teşekkürler

Yeni Amazon 4×4 geliyor – Savunma Sanayi – BMC – Amazon 4×4 – Zırhlı Araç – TSK – Askeri Araç

Kirpi, Vuran, Amazon gibi zırhlı muharebe araçlarıyla güvenlik güçlerinin güvenli şekilde görev yapmasına katkı sağlayan Türk savunma sanayi şirketi BMC, değişen ihtiyaçlara uygun yeni araçlar geliştiriyor.

Dost ve müttefik ülkelerin bu alandaki ihtiyaçlarını karşılayan şirket, ürettiği araçlarla sıcak çatışma bölgeleri, zorlu iklim ve coğrafi koşullarda sorumluluk üstleniyor.

BMC’nin zırhlı araç ailesinin en küçük üyesi olan çok amaçlı zırhlı araç Amazon 4×4 de Türkiye’de ve yurt dışında görev yapıyor.

Türk savunma sanayi bünyesinde geliştirilen ve büyük ölçüde yenilenen çok amaçlı zırhlı araç Amazon 4×4’e ilişkin testlerde sona gelindi.

Sahadan gelen geri bildirimler doğrultusunda araçta bazı iyileştirmeler yapıldı. Aracın taşıma kapasitesi ve üzerindeki elektronik yazılımlar artırıldı. Gösterge paneli tümüyle elektronik hale getirildi. Aracın ergonomisi, bakım ve idamesi geliştirildi. Aracın görünümü de büyük ölçüde değişti. Amazon 4×4, daha keskin, güçlü bir görünüme kavuştu.

BMC, yenilenen Amazon aracına ilişkin iç testleri tamamladı. Savunma Sanayii Başkanlığı ile yürütülen projeler kapsamındaki test ve kalifikasyonlar ise kısa sürede tamamlanacak.

Amazon 4×4, yüksek manevra kabiliyetiyle meskun mahallerde diğer araçlara göre çok daha avantaj sağlayacak.

#savunmasanayi #BMC #Amazon #Amazon 4×4 #FırtınaObüsü #AltayTankı #Vuran4x4 #Vuran #BMCVuran #ZırhlıAraç #YerliMotor #Kirpi #BMCKirpi

Bunlarada Bak!

11 Yorum

  1. Amazon 6 4.4 zırhlı araç üzerine 35mm makineli top stamp 105mm insansız tank kulesini entegre ettim

    Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login