ivirzivir Yükle

Yeliz’in azmi takdir kazandı – Kadın 45. Bölüm

teşekkürler

Kadın 45. Bölüm Özeti:
Enver’e gönderdiği telefonla Bahar’a ulaşan Sarp’ın tek isteği Bahar ve çocuklarının güvende olmasıdır. Bahar’ın ise tüm olanlardan sonra Sarp’a güveni kalmamıştır. Bundan sonra söyleyeceklerine de inanmak istemez. Çünkü Bahar’ın aşkından daha önemli tek bir şeyi vardır; çocukları. Diğer yandan Nezir de artık hamle yaparak, Bahar ve çocuklarının yaşadığı mahalleye adamlarını gönderir.

Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un yer aldığı “Kadın” her salı Fox’da!

Kadın dizisi resmi youtube kanalı: https://goo.gl/6YXaGx

Oyuncular:
Özge Özpirinçci
Caner Cindoruk
Bennu Yıldırımlar
Ayça Erturan
Ece Özdikici
Şerif Erol
Seray Kaya
Feyyaz Duman
Devrim Özder Akın
Kübra Süzgün
Ali Semi Sefil

#kadın #medyapım #kadın45

Bunlarada Bak!

109 Yorum

 1. Şimdi bilmesine şaşırıyorlar. Yani acemi olduğu için normal olanın bilmemesi olduğunu kabul ediyolardı! E o zaman dün niye nemrut bakışlarınızla dövüp durdunuz kızı? 😠 Kızı işe almışlar mağaza düzenini anlatmamışlar, hatta soyunma kabinlerinin yerini bile göstermemişler ve bilmemesine kızıyolardı. Kesin müdire kadın o diğer elemana söylemişti Yeliz’e işi öğretmesini kadın da en iyi eleman kendisi olsun diye masuz göstermiyordu. Ama yani yeni işe aldığım eleman en basit şeyin bile yerini bilmiyorsa ona kızmam ben. İşi ona öğretmesini istediğim elemanı çağırıp ona kızarım göstermiyormusun diye….

  Reply
 2. Espero que no terminen junto que se queda con Alif en enero pazan la segunda temporada y espero que sea la ultima temporara en Mez de enero en Puerto Rico en mi pais

  Reply
 3. Şu yeşilli gibi insanlar her ortamda her iş yerinde var Allah cezalarını versin emek verenin emeğine hep göz koyarlar işte pislik insanlar..

  Reply
 4. Bize böyle iyi elemanlar denk gelmez ki.Bir şey soruyoruz suratları bir karış.Neredeyse dükkandan sürecekler öyle bir sinir..

  Reply
 5. Hangisi daha iyi

  A. KADIN
  B.BİZİM HİKAYE

  A DİYEN BEYEN SİN
  B DİYEN YORUM ATSIN

  💓 💓 💓 💓 💓 💓 💜 💜 💜 💜

  Reply
 6. İşte size bir insan kaynakları yönetimi dersi arkadaşlar bu pozisyonda çalışanlara örnek bir çalışma

  Reply
 7. yalvarırım yönetmenim yeliz abla ölmesin yalvarırım nolur onu çok seviyorum o can parçası o ölmesin lütfen yönetmenim size yalvarıyorum lütfen görün ama nolur ölmesin

  Reply
 8. Su dizi onceki sezon cok duyqusal di ama bu sezon merak yada bir duyqusallik gormuyorum yaaa😒😒😒😒😒😒😒😒

  Reply
 9. Ama maalesef bukadar iyi olduğu halde sırf ise yeni girdi diye hic osten anlamayan eski çalışanlar üstün tutuluyor patronlar tarafından.hayatin en acı gerçeği de bu hayatta maalesef böyle.Allah muhtaçlar ve başarılıların yanın da olsun.

  Reply
 10. Çok uzuldum yeni işe girende bende yeliz kibi ondanda pis hec kimse yardim edibde anlatmadi 2 gunden sonra çikdim paramida vermediler yene bununku maģaza benimki kanfiksyon

  Reply
 11. Bölüm analizi:
  1)Ölmüş olabilen iki kişi var:
  1.Yeliz
  Çünkü ilk maaşı ile çocuklara hediye aldı falan ölürse çocuklara yadigar kalır
  2.Hatice
  Haticeye bişey olursa bunun sorumlusu Şirin olur ve zaten Şirinin gece kalkması ağrı kesici istemesi ve annesinin orda olduğunu öğrenmesi tesadüf değil

  1.2) *Yelize* bişey olursa o büyük ihtimalle ölür. Çünkü Yeliz öbür karakterler kadar güçlü ve önemli değil ama ölsede herkes arkasından üzüleceği bir karakter. Yani gayet mantıklı olabilir.
  *Haticeye* bişey olursa o büyük ihtimalle ölmez. Hatice dizi için çok önemli bir karakter. Yaralanır ve Şirinde suçluluk duyar. Hele başka bizimkilerden biri bu işte Şirinin parmağı olduğunu öğrenince özellikle Enver ve Bahar delirir.

  3)Kime ne olursa olsun bu olanların sorumlusu olarak Bahar Sarpı görecek ve ondan hesap sorcak. Ama bu ikili arasında kesinlikle bir tartışma olcak. Tabii hemen olur mu bilmem ama Sarpın gözüne Arif takıldı ve Sarp Arifide öğrenmek isteyecek. Öte yandan Baharın tam olarak Sarpa mı yoksa Arife mi aşık olduğunu bu bölümler anlamak zor. Sarpın arabasına sırf çocukları için bindi ve binmesine rağmen Arife kaygı dolu bakışlarla baktığı için büyük ihtimalle Arifde hala gözü var. Şu an Sarpa çok sinirli olduğu için Baharın Sarpa bakış açısı değerlendirilemez, değerlendirilmemeli.
  Enver Şirini öğrense bile Şirine karşı bişey yapamaz çünkü Şirinin arkasında Suat var ve Şirin kendi git gide Suata sevgili yapmaya çalışıyor.

  4) Ceydanın eski sevgilisi Ardanın babası Emrenin, büyük ihtimalle bir çocuğu daha var, ve bu çocuğun bence Baharın hastalığından var. Eğer Emre Ceydadan bir çocuğu olduğunu öğrenirse Ceydaya yaklaşır ve hatta onu Ardadan ilik almak için kullanabilir. Ama Emre iyi birisine benziyor. Belki olayları tamamen başka bir şekilde çözer, yani umarım öyle olur.

  Reply
 12. Ceydanin esinin ortaya cikmasi falan vurulan Ceyda olsa, durumu kritik olsa Bahar’da patronu Emre’ye durumu anlatsa nasil olur?

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login