ivirzivir Yükle

WESCAM AMBARGOSU KANADA’NIN ELİNDE PATLADI ! ASELSAN CATS TB-2 İLE BİRLİKTE ENVANTERE GİRDİ !

teşekkürler

WESCAM AMBARGOSU KANADA’NIN ELİNDE PATLADI ! ASELSAN CATS TB-2 İLE BİRLİKTE ENVANTERE GİRDİ !

Bizlere Destek olmak ve Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCLSkWpECOYM3L81V1m9pz_w/join

RESMİ İNSTAGRAM HESABIMIZ: https://www.instagram.com/milliuyanis1/

KAYNAK: https://twitter.com/IsmailDemirSSB/status/1391014256112508931?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1391014256112508931%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.takvim.com.tr%2Fguncel%2F2021%2F05%2F08%2Femniyet-ve-jandarmaya-yeni-bayraktar-tb2-sihalarin-teslimatlari-yapildi

TEŞEKKÜRLER KANADA, ASELSAN CATS TAKILI İLK BAYRAKTAR TB-2 ENVANTERE GİRDİ !

Türkiyeye ambargo koyarak wescam görüntüleme ve hedefleme sistemi satışını durduran kanadaya selam olsun. Sayelerinde Türkiye bir konuda daha tam bağımsızlığa kavuştu. Aselsan tarafından geliştirilerek kanada ambargosu sonrası seri üretime geçilen aselsan cats gözetleme ve hedefleme sistemi bugün itibariyle resmen tb-2lerde kullanıma girdi. Savunma sanayi başkanı İsmail demir twitter hesabından aselsan cats takılı yeni tb-2’lerin emniyet ve jandarmaya teslimatlarının gerçekleştiğini ilan ederek hepimizi gururlandırdı. Ambargo koyarak siha liderliğimizi engelleyebileceğini sanan abd ve kanada gibi ülkelere tarihi bir kapak olan paylaşımla birlikte bayraktar tb-2 platformunda kanada teknolojileri tamamen atılarak sistemin yerlilik oranı yükseltildi. Sihalarda kullanılan Rotax marka yabancı motorun yerli tei pd-170 ile değiştirilmesiyle bayraktar tb-2 ‘nin yerlilik seviyesi yüzde yüz olmuş olacak.

#aselsan #catsflir #aselflir #tb2 #baykar #wescam
Türk savunma sanayi ürünlerini anlattığımız kanalımızda bizlere verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Türk ordusunun gücü ne kadar artarsa Türkiyenin gücü de o miktarda artacaktır. Türk savunma sanayi şirketlerimiz Aselsan,Roketsan,otokar ve Bmc gibi daha nicelerinin yıllar süren gayretli Savunma Sanayi ar-ge faaliyetleri sayesinde bugün bu topraklarda yerli ve milli ürünler üretiyoruz. Zamanında Bir mühimmat için yabancı ülkelerin kapısında bekleyen Türkiye Bugün Altay Tankı, otokar cobra, kirpi 2 ve fırtına obüsü gibi zırhlı muharebe araçlarını kendisi üretmekte ve bu araçların mühimmatlarını da MKE fabrikalarında yerli ve milli olarak geliştirmektedir. Türk savunma Sanayii ürünleri sadece karada değil havada ve denizde de gücünü hissettiriyor. özellikle Bayraktar Tb2 , Akıncı, Aksungur ,vestel karayel ve Anka S gibi yerli sihalarımız Göklerdeki hakimiyet mücadelesinde Türk hava Kuvvetlerine Destek olurken Milgem ve Milden projeleriyle Vücut bulan yerli muharebe gemilerimiz de yerli denizaltı’lar sayesinde Türkiyenin Karasuları güven içinde kalmaktadır. 2023 vizyon projeleri sayesinde yıllar önce başlatılan yerli savunma sanayi hamlesi meyvelerini olgunlaştırmaya ise devam etmekte . Milli Muharip uçak TF-X ve Hürjet uçaklarımız 2023 yılına yetiştirilmeye çalışılmakta ve Donanmamızın Amiral gemisi TCG Anadolu ise Bu sene Envantere girmek için gün saymaktadır. Tsk envanterine giren yeni ürünlerden ve Türk savunma Sanayi projelerinden haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın !

……….
Thank you for the support.

Today, we produce national products thanks to Turkish defense industry companies Aselsan, Roketsan, otokar and Bmc R&D activities.

Today Turkey Altay tank, otokar cobra, it produces armored combat vehicles such as the kirpi 2 and fırtına itself.

Unmanned aerial vehicles such as Bayraktar Tb2, Akıncı, Aksungur, vestel karayel and Anka S  While Supporting the Turkish Air Force

TCG Anadolu, the flagship of our Navy, is counting days to enter the Turkish army Inventory this year. Do not forget to subscribe to our channel to be informed about new Defence industry products and Turkish defense industry projects entering Tsk inventory!

……….

Bunlarada Bak!

22 Yorum

 1. Silah üretmeyi hobby haline getirdik. Harika silahlar üretiyoruz 🇹🇷🇹🇷🇹🇷💪🏻💪🏻💪🏻💥💥💥

  Reply
 2. Ulan varya batılılara yalvarıyorum bize her alanda ambargo uygulayın la bizde her şeyi 100 de 100 yerli olalim

  Reply
 3. 🇹🇷🇱🇾🇵🇰🇶🇦🇹🇲🇰🇿🇰🇬🇮🇷🇹🇷🇱🇾🇵🇰🇶🇦🇹🇲🇰🇿🇰🇬🇮🇷

  Reply
 4. Kadir gecemiz tüm İslam alemine hayırlı ve uğurlu olması dileğiyle, yapacağımız tüm dualarımız ve ibadetlerimizi Allah kabul etsin İnşAllah.

  Reply
 5. FAS tb2 almak istemiş ama aselsanin kamerasini beğenmemiş bu yüzden kanadadan wescam kamera siparişi vermiş kanada kameraları fasa gönderirse fas tb2 alacakmış..yani aselsanin kamerası yetersiz ağir ve kalitesiz fas beğenmemiş

  Reply
 6. Bunlar bize Nükleer yapmaSınız diyorlar Hadi bakalım bizde Termo Nükleer ☢️ yaparız diyoruz evelallah

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login