ivirzivir Yükle

Utaş UTS 15 – IDEF 2015 Savunma Sanayi Fuarı

teşekkürler

Utaş UTS 15 – IDEF 2015 Savunma Sanayi Fuarı

Bunlarada Bak!

11 Yorum

 1. Tam bi rezalet ailen trilog benzeri tasarim yapiyorsunuz daha mermiyi suremiyo makina agiza bu kadar komiklik anca bizde olur.. Utas kendisini dunya ya duyurdu bu modelle dogru.. Ancak kotu ve guvensiz olarak..

  Reply
 2. arkadaslar makina hem beslemesi hem uzerine takılabilen ek aparatlar konusunda yetenekli fakat kullanılan malzeme konusunda biraz basarısız.fakat urun kendini geliştireye dewam ediyor.. bos kovan atımı konusunda bazen sıkısma yapıyor birde dış kaplamada ufak tefek sorunkar yani deformasyonlar oluşuyor. ancak urun daha yeni dogal olarak firma bu olumsuzlukları tespit edip düzeltmeler yoluna gidiyor.daha cok yeni bir urun oldugundan olumsuz yorum yapmak yanlış olur. nacizane göruşüm budur.

  Reply
 3. arkadaslar ben aldım .2 tane daha av tufegim var ama bu tufek inanılmaz.geri tepmesi cok az gosteris bakımından esi benzeri yok.300 tane mermi yaktım en kucuk bi hata vermedi.sokup takması g3 gibi cok kolay.bizim polislerimizdede olsa bunlardan daha iyi olur.

  Reply
 4. arkadaşlar makine bende var. daha yeni ama memnunum. tek sorun fener lazer aparatının temin edilememesi. onun haricinde atım olarak ve aksesuar olarak herşey güzel. tabi şans meselesi bu. mekanik bir alet. elektronik cihazlarda da sorunlu cihaz bulunabilir. ben şahsen memnunum. kesinlikle av için değil. gavurların home defending dediği muhabbet için ve haftasonları dağ bayır gezip atış yapmak için güzel. alma amacım da buydu zaten. umarım alacak arkadaşlara bir fikir verebilmişimdir.

  Reply
 5. Namlu uzadikca menzil arttiginida ilk kez duydum o zaman domuz tufekleri olan sluglar 50 50 degil de 65 70 cm olurdu uzun namlu esittir dar capli grupman

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login