ivirzivir Yükle

ULAQ insansız olarak operasyona hazır durumda

teşekkürler

ULAQ insansız olarak operasyona hazır durumda

Savunma sanayiinin mobil buluşma noktası Savunma Sanayii Dergilik

Mobil uygulamamızı, ücretsiz indirebilirsiniz:

ANDROID: https://goo.gl/crSM1x

iOS: https://goo.gl/r3MBJK

Bunlarada Bak!

25 Yorum

 1. Bunun ne kadar muhteşem bişey olduğunu anlatmaya gerek var mı bilmiyorum ama. Bu SİDA ile karadaki istasyonlardan denizi çok rahat kontrol edebileceğiz aynı şekilde belki TCG Anadoluyada sida kontrol odası ekleriz ve kullanırız.
  Adalar denizinde keşif ve gözlem faaliyetlerinde kullanabiliriz, küçük olduğu için radar görünürlüğü de çok az olacaktır.
  TCG Anadoludan mesela denize bırakılan siha ile belli alandaki yunan hedefleri gözlenip ona göre hamle yapabiliriz.
  Ülkemizin böyle bişeyi yerli ve milli olarak yapabiliyor olması çok gurur verici bişey.
  Bunlardan 10 larcasının hem akdeniz hem de adalar denizinde sürekli tetikte olduğunu düşünün. Yunanlar için çok korkutucu bir durum.

  Reply
 2. yanız bu çok erken çıktı bitti gibi bişi yunanistan sıçtı :/ hepsini salsak yunan istan bi bok yapamazki çk aşırı zor durumda kalır

  Reply
 3. Bunlar cok avantajlı kücük oldugundan vurulması sıkıntı ayrıca 5-6 tanesi birlikte koca fırkateynleri hedef alabilir maaliyeetınin de düsük olması cok iyi bence bunlardan 100- 150 tane yapılırsa karsıdakı gemiler icin büyük sıkıntı olur

  Reply
 4. Türkiye 😅🤘🇹🇷🤘yunanlıları adalardan bunlarla kovacak.Füze yağdıracak 😅😂🤣 MAŞALLAH diyelim.Göçmenlerin botlarını batırmanın hesabını ve adaları silahlandırmak neymiş öğrenecekler.

  Reply
 5. yunan ahmagi bu ufak araclari kontrol etmek icin karsisina bunun en az uc bes kat buyugu insanli sistemler cikarmak zorunda kalacak.artik adalari mi satarlar, limanlari mi rehin birakirlar merkele yoksa dogrudan kumbarayi mi bozdururlar gorecegiz.

  Reply
 6. Bir çok yerde de yazdım ….bunun deniz altı da yapılmalı ve denizin altında hertur füze başlıkları taşımalı hertur füze başlıkları fırlatmalı su altında ….ve askeri ustlerden sağlanmalı konturolu …. sağlıkcakla kalın …..

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login