ivirzivir Yükle

TUSAŞ’ın Mühendis Geliştirme Programı ile yeni mezun mühendislere havacılık sanayii tanıtılıyor

teşekkürler

TUSAŞ’ın Mühendis Geliştirme Programı ile yeni mezun mühendislere havacılık sanayii tanıtılıyor

Savunma sanayiinin mobil buluşma noktası Savunma Sanayii Dergilik

Mobil uygulamamızı, ücretsiz indirebilirsiniz:

Google Play Store: https://goo.gl/crSM1x

App Store: https://goo.gl/r3MBJK

Bunlarada Bak!

12 Yorum

 1. Ey kendine muhalefet diyen güruh, Türkiye nerde siz nerde. Bir çakılı çiviniz bile yok. Milletimize gölge etmeyin yeter.

  Reply
 2. Uzay ve Havacılık Sanayisinde Enerji sistemleri mühendisliği bölümü okuyan bir öğrenci ne yapabilir. Motorun yanma verimi çalışmalarında bende eğitim almak ve bu alanda çalışmak isterim açıkçası ama bunun için nasıl bir yol izlemeliyim bilmiyorum. İlla makina veya uzay ve Havacılık mühendisli bitirmek şartmı. Termik turbo makinalar dersi almış bir enerji sistemleri mühendisi savunma sanayisinde özellikle motor üretimi konusunda kendisine ne kadar yer bulabilir keşke buralarda bu ülkenin evlâdı olarak çalışabilseydim

  Reply
 3. ”Sakın kader deme kaderin üstünde bir kader vardır Ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır…”

  Reply
 4. Muhendislik fakultesi ogrencilerine 2 yil teorik 2 yil pratik(sahada)hangi alanda ilerlemek istiyorsa mufredat bu sekilde ayarlanmali. 4 sene teorik ders nedir yav hu? Mezun ogrenciler biseyden habersiz mezun oluyorlar teknikerler daha cok sey biliyordur tecrubeden dolayi. Aklin yolu bir, donanimli mezunlar vermek istiyorsak bu yapilmali. Yoksa mezun olduktan sonra ugrasmak zaman kaybi.

  Reply
 5. Boşuna reklam yapmayın, bizim gibi anadolu ünilerinden mezun doğru dürüst ingilizcesi yok ortlamsı düşük adamları zaten almıyorsunuz ki en kalabalık grub bizim grup. Bu yapılan tvde ferrari reklamı yapmak gibi bişey.

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login