ivirzivir Yükle

Türk’ün gücü, Türk’ün yumruğu Ermeni’nin başını ezdi!

teşekkürler

Türk’ün gücü, Türk’ün yumruğu Ermeni’nin başını ezdi!

Savunma sanayiinin mobil buluşma noktası Savunma Sanayii Dergilik

Mobil uygulamamızı, ücretsiz indirebilirsiniz:

ANDROID: https://goo.gl/crSM1x

iOS: https://goo.gl/r3MBJK

Bunlarada Bak!

14 Yorum

 1. Cok yanlis bir baslik ve konusma olmus. Isim ve milliyet vererek vurduk kirdik demek yanlis. Barisi getirdik, zalimi kovduk, insanlik adina bir adaletsizligi belli bir oranda bitirdik dense daha uygun olurdu. Bir de karabag problemi cözülmedi. Susa disinda hic bir yer kurtarilmis degil ermenilerden. Lacin koridorunu ruslar aldi. hankendi de ermeniler daha güle oynaya geziyorlar. Bizim geri aldigimiz yerler cephe hatti olarak kullanilan mayinlanmis siperlenmis bos sehirlerin bos arazileri. Esas kurtaris arzakh cumhuriyeti denen yerin baskenti Hankendini alinca olacakti. Bunu bize ruslar yaptirmadi. Nahcivan koridorunu da hala bekliyoruz. Hic bir gelisme yok. O nezaman olacak kimseden bir haber yok. ruslar oraya girdi karabag in geri kalani bence kaybedildi ve hatta durum eskisinden daha kötü cünkü önceden kontrol ermenilerdeydi simdi ruslarda. Bize nükleer denge lazim. Biz rusyanin nükleerini dengeleyemezsek turan da karabagda nahcivan koridoruda hayal olarak kalabilir.

  Reply
 2. Ermenilerin 30 yıllık sevinci ceset torbaları ile son buldu türkten başka kendisine dost edinenler bedelini feci şekilde ödedi umarım ermeniler kimin dost olduğunu anlayabilmişlerdir

  Reply
 3. OFFFF OFFF SENE CANIM FEDA OLSUN HULISI PASAM!YAŞA TÜRKÜM YASA!DUNYA TÜRKÜN OLACAK!TÜRK DUNYASI BUTUN MAZLUMLARIN YARDIMCISI OLUCAK!YASASIN TÜRK MILLETIMIZ YASA TURANIM!!VAR OLLL HULISI PAŞAM!!!

  Reply
 4. Ermenistan bizim komsumuz. Ilerik ki bin yilda da komsumuz olmaya devam edecek. Ermeni’nin basini ezdik demek geri zekaliliktan baska birsey degil. Bunun bir bakanin agzindan cikmis olmasi ise Turkiye adina utanc vericidir. Bu geri zekali adam en basta bizim Ermeni asilli vatandaslarimizin yuzune nasil bakacak?

  Reply
 5. Yasasin Turkiye Azerbaycan Qardasligi!!!Allah Hec Zaman Ayirmasin Bizi!!!Sayin Bakanim Butun Turk Dunyasinin Qururusunuz!Allah Uzun Omur Bexs Etsin Sayin Bakanim!!!

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login