ivirzivir Yükle

TÜRKLER YAPTI NATO ŞOKTA ! TÜRK SİLAHI NATO TESTİNİ 6’YA KATLADI ! MÜHENDİSLER HAYRET EDİYOR !!

teşekkürler

TÜRKLER YAPTI NATO ŞOKTA ! TÜRK SİLAHI NATO TESTİNİ 6’YA KATLADI ! MÜHENDİSLER HAYRET EDİYOR !!

Bizlere Destek olmak ve Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCLSkWpECOYM3L81V1m9pz_w/join

RESMİ İNSTAGRAM HESABIMIZ: https://www.instagram.com/milliuyanis1/

KAYNAK: https://www.trthaber.com/haber/turkiye/yerli-tabanca-nato-testini-6ya-katladi-278998.html

Giresun’da milli imkanlarla Karadenizli mühendislerin geliştirdiği MC 28 SA adı verilen tabanca, atış testinde NATO’nun belirlediği kriteri 6 kat aştı.
Karadeniz Silah Projesi kapsamında 1994 yılında kurulan ve 2001 yılında özelleştirilen GİRSAN Silah Sanayi, yerli projelerle 40 ülkeye ihracat yapıyor. Burada üretilen silahları Güney Afrika, Malezya, Kolombiya ve Gürcistan gibi ülkelerin güvenlik güçleri de kullanıyor. Firmada Türk mühendislerce geliştirilen MC 28 SA model tabanca da farklı özellikleriyle öne çıkıyor.
GİRSAN Silah Sanayi Fabrika Müdürü Yusuf Nesil, MC 28 SA’nın, özel polimer gövdeli silah olduğunu söyledi.
Çok özel bir tabanca olan MC 28 SA’nın, modern bir silahta olması gereken emniyet sistemlerini içerdiğini ifade eden Nesil, “Silah, birçok sistemde opsiyonel olarak sonradan entegre edilebilmesi yönüyle de dünyada bir ilk. En önemli özelliğinin emniyet mandalının opsiyonel olması” dedi.

#savunmasanayi #girsan #tsk #haber #2021 #türkiye
Türk savunma sanayi ürünlerini anlattığımız kanalımızda bizlere verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Türk ordusunun gücü ne kadar artarsa Türkiyenin gücü de o miktarda artacaktır. Türk savunma sanayi şirketlerimiz Aselsan,Roketsan,otokar ve Bmc gibi daha nicelerinin yıllar süren gayretli Savunma Sanayi ar-ge faaliyetleri sayesinde bugün bu topraklarda yerli ve milli ürünler üretiyoruz. Zamanında Bir mühimmat için yabancı ülkelerin kapısında bekleyen Türkiye Bugün Altay Tankı, otokar cobra, kirpi 2 ve fırtına obüsü gibi zırhlı muharebe araçlarını kendisi üretmekte ve bu araçların mühimmatlarını da MKE fabrikalarında yerli ve milli olarak geliştirmektedir. Türk savunma Sanayii ürünleri sadece karada değil havada ve denizde de gücünü hissettiriyor. özellikle Bayraktar Tb2 , Akıncı, Aksungur ,vestel karayel ve Anka S gibi yerli sihalarımız Göklerdeki hakimiyet mücadelesinde Türk hava Kuvvetlerine Destek olurken Milgem ve Milden projeleriyle Vücut bulan yerli muharebe gemilerimiz de yerli denizaltı’lar sayesinde Türkiyenin Karasuları güven içinde kalmaktadır. 2023 vizyon projeleri sayesinde yıllar önce başlatılan yerli savunma sanayi hamlesi meyvelerini olgunlaştırmaya ise devam etmekte . Milli Muharip uçak TF-X ve Hürjet uçaklarımız 2023 yılına yetiştirilmeye çalışılmakta ve Donanmamızın Amiral gemisi TCG Anadolu ise Bu sene Envantere girmek için gün saymaktadır. Tsk envanterine giren yeni ürünlerden ve Türk savunma Sanayi projelerinden haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın !

……….
Thank you for the support.

Today, we produce national products thanks to Turkish defense industry companies Aselsan, Roketsan, otokar and Bmc R&D activities.

Today Turkey Altay tank, otokar cobra, it produces armored combat vehicles such as the kirpi 2 and fırtına itself.

Unmanned aerial vehicles such as Bayraktar Tb2, Akıncı, Aksungur, vestel karayel and Anka S  While Supporting the Turkish Air Force

TCG Anadolu, the flagship of our Navy, is counting days to enter the Turkish army Inventory this year. Do not forget to subscribe to our channel to be informed about new Defence industry products and Turkish defense industry projects entering Tsk inventory!

……….

Bunlarada Bak!

26 Yorum

 1. çok güzel video olmuş teşekkür ederiz😊😊😊😊🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿💪💪💪💪💪

  Reply
 2. Her şey güzel de abdulhamudi göstermeniz hiç güzel olmamış, yok ben padişah göstereyim diyorsaniz; osmanlının yükselme devrinde toprak kazandıran, fatih sultan mehmet han,yavuz sultan selim han ,kanuni sultan süleyman han göstermeniz iyi olur kanaatindeyim

  Reply
 3. Yerli tabancaların çoğunu denedim. Özellikle SAR 9, Zig 14 ve Elite serisine inanılmaz derecede hayran kaldım. Gloc, Beretta ve Browning’ten daha kaliteli yerli tabancalarımızın olduğunu görmek beni çok mutlu etti.

  Reply
 4. Tayyip Erdoğan Emniyet ve Tsk da yerli tabanca ve tüfek kullanılacak talimatı vermeseydi biz hala daha düşük özellikli ve daha pahallı tabanca kullanıyor olacaktık.

  Reply
 5. Biz dahaetkili daha iyisini yapacağız Allahın izniyle isunsilahida yapacağız mavi dalga verip insaninaniden düşmanın işini bitiren sessiz işin silahı Gelecek yakın zamanda Allahın izni ile ozaman kimse bize laf blog şantaj tuzak kuramayacsk aniden is bitiren teknik silahlardagelecek

  Reply
 6. Kardeşim İnsanları Yanlış Bilgilendirmeyin,Bu Silah Girsan MC28 Polislere Verildi ve Aşırı Dercede Çok Şikayet Geldi,Ve Yaklaşık 1 Senedir Üretimi Kaldırıldı,Girsan Artık Bu Silahı Üretmiyor,Aşırı Gelen Şikayetler Yüzünden,Silah Tedavülden Kaldırıldı Haberiniz Olsun.Girsanın Resmi İnternet Sitesine Girin Silahın Artık Üretilmediğini Göreceksiniz.

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login