ivirzivir Yükle

TÜRKİYEYE MÜKEMMEL DESTEK GELDİ..!! TÜRKİYENİN TEKLİFİ KABUL EDİLSİN..!!

teşekkürler

TÜRKİYEYE MÜKEMMEL DESTEK GELDİ..!! TÜRKİYENİN TEKLİFİ KABUL EDİLSİN..!!

#sondakika#haber#savunmasanayi#azerbaycan

Bunlarada Bak!

20 Yorum

 1. Bundan sonra ne arsiv ne iliskiler nede inceleme bunlar bos artik.Turkiye malta mahkemelerinde ve Aihm sinde boyle bir olayin olmadigini tescilletmistir.80 yasinda ne dedigini ve yedigini bilmeyen baskalari tarafindan yonetilen birisinin aciklamasi kendini baglar.

  Reply
 2. Bize destek veren ülkeler bile bizden fakir sadece fransanın savunma bütçesi turan birliğinkindn çok

  Reply
 3. Bu saatten sonra gerek bile yok. Çünkü kimse üzümün peşinde değil, bağcıyı dövüp bağını almanın peşinde. Farklı şeyler yapmak lazım…

  Reply
 4. BUNAK BİR ABD BAŞKANİNİN NE SÖYLEDİĞİ ÇOK ÖNEMLİ DEĞİL ÇÜNKİ KENDİ KATLİAM LARINI SOY KIRİMLARINI GİZLEMEK İÇİN KONUŞUYORLAR.

  Reply
 5. Gitmek gerekir bazen, Fazla yormadan, daha çok bıktırmadan, Eğer vaktiyse, ardına bile dönüp bakmadan Erdoğan.
  Z Zafer Kuşağından Selam.🙋‍♀️🙋‍♂️

  Reply
 6. Evet, tarihciler toplahsin ve bir gercek ortaya ciksin.
  ,zaaten beliki bu sahte soykirim oldugu.
  O tarihteki olaylar zorlu goc sayilir ve ic bir zaman soykirim olamaz.,cunku Avrupa mahkeme karari var 1915 senede yadananar soykirima yatmiiyolar ve boyle konusanar suc iemis oluyorlar.
  Bunu herkes bilsin.
  Tam tetsine ,soykirimi ermeni ceteleri yapmistir,ruslardan aldigi silahlarla,fakat bunuda soykirim sayamayiz,cunku mahkeme karari yok ,o senelerde keskem turkler,kurtler mahkemeye versegdiler ermeni cetelerin muslumannara yaptigi toplum katlimanari,o zaman gecerli olurdu.
  Bidenin amaci Turkiye ve Ermenistan catistirmak,ortada iki milleti kaosa tasimak.
  Astinda Bideni mahkemeye verilmesi lazim,yani provakotorluk sucundan bence.

  Reply
 7. NIYE BU KADAR AGIZINIZI YORUYORSUNUZ. BIDENIN SOZDE ERMENI KATLIYAMI KOCA BIR YALAN. BIDEN AMERIKAN ERMENI YUNAN ISRAIL LOBILERININ UŞAGIDIR BAŞKAN FELAN HEPSI HIKAYE. AMERIKAYI LOBILER YONETIYOR. O LOBILER ISTEDIKLERI KADAR HAVLASINLAR. TURK ULUSU IÇIN HIÇBIR DEGERI YOKTUR VE TANIMIYOR. AMERIKA EVVELA KATLIYAM YAPTIGI ULKELERIN HESABINI VERSIN. ARTIK KAPAK TADI VERDI BU AMERIKAN POLITIKASI. GET LOST BIDEN. 😡😡😡😡😡 ENOUGH BIG ENOUGH.

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login