ivirzivir Yükle

Türkiye’nin Savunma Sanayisi ABD Basınında: Kızılelma ve TCG Anadolu’ya Bitmeyen Övgüler -TGRT Haber

teşekkürler

Türkiye’nin Savunma Sanayisi ABD Basınında: Kızılelma ve TCG Anadolu’ya Bitmeyen Övgüler -TGRT Haber

Türkiye’nin savunma sanayi alanındaki adımları bir kez daha ABD basınında ses getirdi. Yayımlanan bir analizde Türkiye’nin ürettiği, görünmezlik teknolojisine sahip, ilk insansız muharip savaş jeti “Kızılelma”nın özellikleri yer aldı. Bir diğer analizde ise, Türkiye’nin en büyük amfibi savaş gemisi olan ve geçtiğimiz günlerde Türk Deniz Kuvvetleri’ne teslim edilen TCG Anadolu’ya da yer verildi.

#iha #kızılelma #tcganadolu

TGRT HABER YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAK İÇİN
http://bit.ly/TgrtHaberAbone

TGRT HABER TV HAKKINDA:

● Türkiye’nin, haber kanalı olarak, gündem, siyaset, ekonomi, spor, sağlık, kültür, sanat kısacası haber ve habere dair ne varsa son dakika haberleri canlı yayın ile izleyicilere aktarıyoruz. Bilginin, tecrübenin, hızın ayrıcalığıyla haber dünyasındaki yerimizi; haftanın 7 günü 24 saat canlı yayınlarla daha da güçlendiriyoruz.

TGRT HABER TV ULAŞMAK İÇİN
http://www.tgrthaber.com.tr
https://www.facebook.com/tgrthabertv

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon: 0212 454 70 70
Faks : 0212 454 56 56
[email protected]

TGRT HABER TV FREKANS BİLGİLERİ
http://www.tgrthaber.com.tr/frekans

Bunlarada Bak!

13 Yorum

 1. Güclü ülke olmanin yolu savunma sanayii sinden gecer baska yerden gecmez hizli acil seri sekilde isler yapilmali’ Bos islerden uzak durmak’.. dogrulari yapip’ en iyisini yapmak’ yerli milli üretim..

  Reply
 2. Tamam bunlar ne güzel gelişmeler ama bire bin katıp anlatınca oyumuzun rengi mi değişecek sanıyorsunuz ?

  Reply
 3. Ben bunlara çok kızıyım he bunları yapıpta başımızı belayamı sokacaksınız düşmanmı kazanacaksınız bunlar yerine güzel güzel heykeller yapın bizde çoluk çocuk karşısına geçip oturalım alık alık bunlara bakalım boş iş bunlar booşşş

  Reply
 4. yandaş medya gerçekleride göster abd uçak gemisi yunan abd israil egede tatbikat yapıyor deprem bosuna olmadı 6 şubatta türkiye suriyeye tam harekat yapıcagı zaman deprem oldu bunlardanda bahsedın vatandaşı aldatmayın artk yeter

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login