ivirzivir Yükle

TÜRKİYE’nin İlk Yerli Elektrikli SUV Otomobili

teşekkürler

TÜRKİYE’nin İlk Yerli Elektrikli SUV Otomobili
İşte TÜRKİYE’nin İlk Yerli Elektrikli SUV Otomobili
TOGG SUV
Türkiye’nin Otomobili #TOGG milletimize hayırlı olsun.
Yerli Araba

Türkiye’nin yerli otomobilinin tanıtım toplantısı gerçekleştirildi ve özellikleri ile üretim tarihi hakkında detaylar ortaya çıktı.
Türkiye’nin otomobili, 30 dakikanın altında hızlı şarj ile yüzde 80 doluluğa ulaşacak. 200 beygir güç ile 7,6 saniye, 400 beygir güç ile de 4,8 saniyenin altında 0-100 km/s hızlanabilecek.

Yerli otomobilin SUV ve sedan modelleri tanıtıldı. TOGG (Türkiye’nin Otomobili Ortak Girişim Grubu) logosuyla tanıtılan otomobilin özellikleriyle ilgili ayrıntılar da açıklandı.
Segmentinin en uzun aks mesafesine sahip otomobilin teknik özelliklerine ilişkin bilgiler de ilk kez paylaşıldı.

Buna göre, Türkiye’nin Otomobili, 30 dakikanın altında hızlı şarj ile yüzde 80 doluluğa ulaşacak. Doğuştan elektrikli modüler platform ile 300+ ve 500+ kilometre menzil opsiyonlarına sahip olacak otomobil, merkeze sürekli bağlı olacak ve güncellemeleri uzaktan 4G/5G bağlantısıyla alabilecek.

Gelişmiş batarya yönetim ve aktif termal yönetim sistemlerinin sağladığı uzun ömürlü batarya paketine sahip olan otomobil, 200 beygir güç ile 7,6 saniye, 400 beygir güç ile de 4,8 saniye altında 0-100 km/s hızlanabilecek.

2020’de marka lansmanı 2021’de fabrika açılışı yapılacak. İlk araç ise 2022’de üretilecek ve satışa sunulacak.

Hoşunuza Gittiyse Like Atıp Ve Abone Olabilirsiniz.

Bana Ulaşın:
——————————————-

Facebook ——► https://www.facebook.com/1BilgeKagan
Twitter ——► https://twitter.com/1BilgeKagan1
Instagram ——► https://www.instagram.com/1Bilgekagan

Business / PR: –► [email protected]

**Kullandığım Programlar:**
➤ Adobe Premiere Pro CC ( Video Edit ).

➤ Adobe Photoshop CC ( Thumbnail ve Resimler ).

© Videoların Ticari Amaçla Başka Platformlara Yüklenilmesi Kesinlikle Yasaktır. Yüklenmesi Durumunda Hak Talebinde Bulunulucaktır.
_____________________________________________________________________

#BilgeKagan
#YerliOto #TOGG2022 #YerliOtomobil

Anahtar Kelimeler.
Savunma Sanayii, MİT, Zırhlı Arabalar, Türkiye, Azerbaycan, Türk, MİLGEM, Tank, Helikopter, Tüfek, Polis, Jandarma, MAK, SAT, SAS, JÖH, PÖH, JÖAK, ÖKK, ÇÖT, Özel Harekat, Komando, Er, Aksiyon, Motivasyon, Video, Klip, Türk Ordusu, Turkish Army, Turkish Armed Forces, Türk Kara Kuvvetleri, Türk Silahlı Kuvvetleri, Türk Hava Kuvvetleri, Turkish Air Forces, Türk Deniz Kuvvetleri, Turkish Naval Forces, NATO, İslam Ordusu İttifakı, Islamic Military Alliance, Turkish Armored Vehicles MKE , Makine ve Kimya Enstitüsü, Fırtına Obüsü, OTOKAR, Altay, Tulpar, Tulpar-S, Kaya, Kobra, Kobra II, Arma 8×8, Ural, ZPT, Kale, BMC Kirpi, Vuran, NUROL , Ejder Yalçın 4×4, Ejder 6×6, Ilgaz, FNSS, Pars 4×4, Pars 8×8, ZMA-15, ZMA 30, Kaplan 20, Atak-T129, Akıncı, ANKA, Vestel, Katmerciler, Karayel, Bayraktar İHA, UAV, TB2, Cirit, Som, Bozok, Atmaca Gemisavar, Hisar Füzeleri, Yıldırım Füzesi, Cirit, SOM, OMTAS, UMTAS, TÜMOSAN Pusat, Amazon, Hızır, Alpagu, Kargu, Togan, TCG Anadolu, Kardak, KKTC, Zeytindalı, Afrin, El-Bab, Fırat Kalkanı, ATAK 2, Milli Muharip Uçak, 2023, UKSS, PULAT, Drone, İHA, SİHA, Şahi, Tufan, EMT, KORAL, Korhan, MSS, Milli Savunma Sanayii, Savunma Sanayii Müşteşarlığı, SSM, Emniyet, Fırat Kalkanı, İDEF, İDEX, DİMDEX, KADEX, TAİ, TUSAŞ,

Bunlarada Bak!

9 Yorum

 1. Ayranımız yok içmeye tahterevanla gideriz ekin biçmeye her boyayı boyandık bi fıstıki yeşil kaldı bu asgari ücretle hemen alırız geriden geriden inşallah bide taksit yaparlarsa toki evleri gibi ayda 300 ,300 öderiz

  Reply
 2. Vatana Millete Hayırlı Uğurlu Olsun. Rabbim Yapanların ve Emek Verenlerden Razı Olsun 😇🇹🇷🇹🇷🐺🇹🇷

  Reply
 3. 🧿🧿🇹🇷🧿🇹🇷🧿🇹🇷🧿🇹🇷🧿🇹🇷🇹🇷🧿🇹🇷🧿🇹🇷🧿🇹🇷🧿🇹🇷🧿🇹🇷

  Reply
 4. Kerkükten salam 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷✌️✌✌✌✌✌🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  Reply
 5. Bak bak bak bak bak bak bak bak doyamadık çooooook güzel çooooook hoş ya yapanlardan vesile olanlardan Allah razı olsun

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login