ivirzivir Yükle

Türkiye’nin hava savunma silah ve mühimma tprojelerinde öne çıkan başarılar (2020)

teşekkürler

Türkiye’nin hava savunma silah ve mühimma tprojelerinde öne çıkan başarılar (2020)

Savunma sanayiinin mobil buluşma noktası Savunma Sanayii Dergilik

Mobil uygulamamızı, ücretsiz indirebilirsiniz:

ANDROID: https://goo.gl/crSM1x

iOS: https://goo.gl/r3MBJK

Bunlarada Bak!

22 Yorum

 1. If enggaged with war, we Need the cleanest one which was taught by The Prophet Muhammad. To the point, hit the enemy Soldiers and equipments not women, old weak people, Holy places, churches, monastries etc. Turky with modern weapons has proven that by such this way the war should be won and Nagorno Karabah is one of that proof.

  Reply
 2. ماشاءاللہ I love Azarbaijan and turkey 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇵🇰🇵🇰🇵🇰🇵🇰🇧🇭🇧🇭🇧🇭🇧🇭🇱🇷🇱🇷🇱🇷🇱🇷💓💓💓💓💪💪💪💪💪💝💝💝💝💝✌️✌️✌️✌️✌️🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 from Pakistan

  Reply
 3. Rakiplerimizden 100 yıl gerideydik nerdeyse ama öyle bir azimle çalışarak üreterek onların onu ne geçicez bu gidişle herşeyi yapıyoruz herşeyi maaşallah.

  Reply
 4. I love turkey.pakistan turkey zinda baad 🇹🇷🇦🇿🇵🇰🇦🇿🇹🇷🇵🇰🇦🇿🇹🇷🇵🇰🇦🇿🇹🇷🇵🇰🇦🇿🇹🇷🇵🇰🇦🇿🇹🇷🇵🇰

  Reply
 5. Devletimizi savaşarak yok edemezler Irak ta yaptıkları gibi fetö komutanlarının yardımı ile ülkeyi teslim alabilirlerdi ama onun da hamd olsun önüne geçtik. İran’a ekşimeye çelışıyorlar sırada biz varız daha da güçlü olmalıyız.

  Reply
 6. İranda Bile 10.000 KHM UZUN MEVZİLİ ROKTLER VAR HEMDE BALİSTİK BİZDE NEDEN YOK MÜHENDİSLER ROKET MOTORU YAPARLAR SA 2000 KHM MEVZİLLİ BALİSTİK VE UZUN MEVZİLİ ROKET LERİMİZ OLACAK BORAYA EKLENECEK BALİSTİK VE NÜKKLER BAŞLİKLİ SİLAHLARIMZI DA 2025 DE OLUR SANIRIM BEN OZAMN KADAR YAŞARSAM :d

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login