ivirzivir Yükle

Türkiye olarak İran üzerinden Afgan göçmen dalgasıyla karşı karşıyayız

teşekkürler

Türkiye olarak İran üzerinden Afgan göçmen dalgasıyla karşı karşıyayız

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Tersane Komutanlığı’nda Pakistan MİLGEM Korvet Projesi 1. Gemi Denize İniş ve Açık Deniz Karakol Gemisi Projesi 1. Gemi Sac Kesim Töreni’nde konuştu.

“Pakistan’la savunma sanayi alanındaki ortaklığımızı daha da ilerletmek konusunda mutabıkız” diyen Erdoğan, “Son dönemde çatışmaların yoğunlaştığı Afganistan’a barış ve istikrarın gelmesi konusunda da Pakistan’a hayati görevler düşüyor” ifadelerini kullandı.

Erdoğan, “Giderek artan istikrarsızlığın Afganistan’dan yeni bir göç dalgasını tetiklemesi yönündeki endişeleri ancak bu şekilde ortadan kaldırabiliriz. Türkiye olarak İran üzerinden gerçekleşen Afgan göçmen dalgasıyla karşı karşıyayız. Bölgenin ve Afganistan’ın bir an önce istikrara kavuşturulması için her türlü çabayı göstermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

#ÜlkeTV #ÜlkeTVhaber #gündem

Ülke TV’yi sosyal medyada takip etmek için;
Twitter : https://twitter.com/ulketv
Instagram: https://www.instagram.com/ulketv
Facebook: https://www.facebook.com/ulketv

Bunlarada Bak!

16 Yorum

 1. gelmesinler kardeşim istemiyoruz yeter suriyeli bitti afgan cıktı sigortasız çalışıyolar ucuza çalışıyolar bunlar gitsin işsizlik biter gelmesinler bütün dünyadan akillimi türkiye almasınlar

  Reply
 2. эрдогашОграш ещё не мало бед принесёт на “свою” страну и народ….

  Reply
 3. PEYGAMBERİMİZ HERKESE RABBİMİZİN TAVSİYE ETTİĞI ÖRNEK İNSANDIR.EFENDIMIZ MAZLUMLARA NASIL DAVRANDIYSA BİZLERİN ÖYLE DAVRANMASI RABBİMİZİN EMRİDİR.UNUTMAYALIM.NE EKERSEK DÜNYADA DA AHİRETTE DE ONU İÇECEĞİZ.

  Reply
 4. UUyan Türkiye Uyan bile bike aldın.Ülkeye afganları süriyelileri ülke büyümedi küçükdük. Ülkemde mülteci istemiyorum.

  Reply
 5. Bu insanlar savaş görmüş cidahçı insanlar özellikle Suriyeli Araplar bunlar ülkemizde durdukça herzamam kontrol altında olmaları lazım devlet bunlara asla taviz vermemeli sonucu türk milleti için kötü olur

  Reply
 6. Dünya ,uzay,feza ve kainat liderimiz daha yeni farkına varmış herhalde…Bizler ensarız ya gelsinler ne olacak ki..Büyük ülkeyiz hepsine bakarız..

  Reply
 7. Yazıklar olsun yazıklar olsun olkemizi istila Etiler…..ABD afganistani bu hale getirdi…şimdi sıra Türkiye’de ….

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login