ivirzivir Yükle

Türkiye-Azerbaycan ortak tatbikatında tankçılar ve topçular hedefleri başarıyla vurdu

teşekkürler

Türkiye-Azerbaycan ortak tatbikatında tankçılar ve topçular hedefleri başarıyla vurdu

Savunma sanayiinin mobil buluşma noktası Savunma Sanayii Dergilik

Mobil uygulamamızı, ücretsiz indirebilirsiniz:

ANDROID: https://goo.gl/crSM1x

iOS: https://goo.gl/r3MBJK

Bunlarada Bak!

12 Yorum

 1. Utanç verici.
  60-70 yaşında ki tanklar ile tatbikat yapılıyor.
  Altay’ı siyasi peşkeşler uğruna sen hiç edersen ordunun soğuk savaş dönemi hurdalarla modernize ettik diye donatır ve yurtdışında mok’a şeker katmışlar diye dalga geçirtir ve böyle yontma taş devrinden kalma hurdalarla tatbikat yaptırırsın.
  Utanç verici dedim de bize has bir hissiyat bu. Yoksa utanması gerekenler ve onların yalayıcılarında o hissiyat zere yok.

  Reply
 2. ABD baskılarına boyun eğme Türkiye, s 400 lerinizi kapatmayın 1 yıl sonra Yunan F 16 Viper’ları gelecek. İsrail’in F 35 filoları büyüyecek. Irak ve Suriye de eş zamanlı bir ordu daha kurulacak ve sizi sizden koparacaklar. Düşmeyin bu tuzağa güzel laflara veya ümitsizliğe düşme Türkiye… ABD den bir dostunuz… Güneyden sizi kuşatırken akbabalar sizi arkadan vurmak isteyecek 100 yıl önce başınıza gelen tekrar tekrarlanacak 1. Dünya Harbini kaybettiniz ama dünya tarihinde hiçbir devlet yoktur ki savaş kaybettiğinde kötü bir anlaşma yerine, kazanmış bir statüde antlaşma imzalasın. Onun intikamını 100 yıl sonra almak için bekliyorlar ve yığılmaya başladılar. Rus Navalni AB baskısı ile Polonya dan yönetilerek Rusya’yı Suriye den çıkaracaklar ve ABD bütün Suriye ye yayılacak ve Demascus Şam bölgesini İsrail hemen yutacak bunlar 2-3 yıl içinde gerçekleşecek plan bu. Bunu bir şekilde medyaya duyurun.

  Reply
 3. Türk olmak zordur çünkü dünya ile savaşırsın. Türk olmamak daha zordur çünkü türk ile savaşırsın.

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login