ivirzivir Yükle

Türk uçaklarının bakımı onlara emanet

teşekkürler

Türk Silahlı Kuvvetlerinin uçak bakım personeli hayati önem taşıyan görevlerini büyük bir dikkat ve özveriyle yerine getiriyorlar.

Savunma sanayiinin mobil buluşma noktası Savunma Sanayii Dergilik

Mobil uygulamamızı, ücretsiz indirebilirsiniz:

ANDROID: https://goo.gl/crSM1x

iOS: https://goo.gl/r3MBJK

Bunlarada Bak!

24 Yorum

 1. İstersen uçak değil, uzay gemisi sahibi ol. Şu adı hiç geçmeyen isimsiz kahramanlar olmasa, en fazla 1 hafta uçurursun. Araba değil ki marşa basıp gidesin, arızalandığında da en fazla yolda kalasın. Uçtuğundan daha fazla bakım yapıyordur. Nasıl teşekkür etsek az.

  Reply
 2. Давно пора Турции иметь своё мощное вооружение.так как Турция окружена врагами.желаем Турции успехов и выщых достижении.от ЯКУТИИ до КИПРА земля ТУРАН.🇹🇷🇰🇿🇲🇳🇹🇲🇸🇱🇰🇬🇦🇿 ТУРАН АЛГАЪ.

  Reply
 3. ALLAHIM SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZI VE EKİBİNİ, PILOTLARIMIZI ASKERLERIMIZI MÜHENDISLERIMIZI DOKTORLARIMIZI SAĞLIK OCAĞINDA ÇALIŞAN BÜTÜN GÖREVLİLERİ TÜRK VE AZARBAYCANLİ KARDEŞLERİMİZİ HER TÜRLÜ KAZALARDAN BELALARDAN DÜŞMANLARDAN KORUSUN…. Amin 🇹🇷 🇹🇷 🇹🇷 🇦🇿🇦🇿🇦🇿

  Reply
 4. Abi şöyle önemli mühendislermizin yüzünü sansürleyip videosunu YouTubeye atsanız ve suikaste kurban gitmesini engelleseniz daha güzel olmazmı ? Çünkü çok fazla Türkiye düşmanı var…

  Reply
 5. Canlar allah sizi korusun tüm mehmetçiğimizin KORUSUN 🌹🍀🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  Reply
 6. Etrafımız düşmanla çevirili BÜYÜK ISRAIL B.O.P PROJESI TIKIR TIKIR ISLIYOR
  Allah TÜRK ORDUSUNU MEHMETCIGIMI KORUSUN 🌹🍀🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login