ivirzivir Yükle

TÜRK SİHALARI HEDEF ALINDI..!! SİHALAR HAVALANMASIN DİYE BAKIN NE YAPTILAR..!!

teşekkürler

TÜRK SİHALARI HEDEF ALINDI..!! SİHALAR HAVALANMASIN DİYE BAKIN NE YAPTILAR..!!

#sondakika#haber#savunmasanayi#azerbaycan#aselsan#bayraktartb2#baykar#haber#aselsan#tusaş#haberglobal#akıncı#siha#iha#f-16#f-35

Bunlarada Bak!

6 Yorum

 1. Büyüme gelişme..sanayi ..ekonomi..yollar köprüler.. HATTA şehirlerin inşaası..dogal gaz ..petrol yada doğal gaz kuyuları bulmak .bunların hepsi güzel fakat unutmayın!!! Türkiyede ZİHNİYET DEĞİŞİMİ olmazssa türkiyenin birak büyümesini bölünüp parçalanması kaçınılmaz..nasıl mı..istanbulu ak parti nasıl kayp etti..aynı şekilde ak parti.2023 secimlerini de kayp ettiğinde bakin nasıl paramparça olucak.. Bu muhalif ZİHNİYET ittihaki terakki gibi çalışıyor ..gelirler ise başa.. Bütün hainleri..fetoculari..kck pkk lilari..selahattin demirtaşi.dahil hatta adnan oktari bile çıkarırlar…sihalari gomemmeleri 10 dakikalarını almaz..bu makinaların mucitlerinide bir trafik kazasında yada ceza evinde..yada evinde intihar ettiğini haberlerde duyarsınız..büyüme icerde olur ken aynı anda da zihniyyet DEĞİŞİMİ olması gerekir her alanda TÜRKİYEDE degisimler olmasi gerekiyor….yoksa turkiye ye coookkk yazık olucak ZİHNİYET DEĞİŞİMİ için..kemalizimin bütün saklanan ihanet leri. Açıklanmalı resmi belgeler kamuoyuna. Basina anlatılmalı ..
  kemalizim yasaklanmalı
  5816 kaldırılmalı ..
  Yoksa türkiyenin büyümesi boş… Mesala başörtüsü serbestligini saglayan kanun bakanlar kuruluyla alınan bir kanunla serbest yapıldı aynı şekilde chp iktidar olduğunda yine bakanlar kuruluyla tekrar yasaklamalar i 10 dakikalarını almaz…turkiyenin en buyuk fakat en basiretsiz iktidarını goruyoruz….

  Reply
 2. AKP’NİN 2023 HEDEFİNE ULAŞMASINA 475 GÜN KALDI.

  YANİ AKP’NİN TÜRKİYE’Yİ TÜMÜYLE TESLİM ALMASINA 475 GÜN KALDI.

  BİRİ İSTANBUL’DA İKİ TANE FETHULLAH GÜLEN OLABİLİR Mİ?
  TÜRKİYE’Yİ TEK VE SON KURTULUŞ OLAN ERKEN SEÇİM HARİKA YAPACAKTIR

  Reply
 3. Salamlar,
  Heç bir kimse Türklerin önünüdə durammaz Allahin izlinen Eger Biz izin vermesak.
  Yaşasin Türkiye ve Azerbaycan ve bütün Türk dünyasi ve Türkləri sövenler. ♥️♥️♥️♥️🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿💪💪💪💪

  Reply
 4. Şimdiki Türkiye kimsenin işine gelmiyor.Türkiye büyüdükce, Orta doğuda, Kafkaslarda,Orta Asiyada nüfusu artdıkca düşmanın sayı da artıyor.
  Tek çare Turan devletler federasyonu.

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login