ivirzivir Yükle

TÜRK SAVUNMA SANAYİ GELİŞMELERİ SİLAH SİSTEMLERİ

teşekkürler

TÜRK SAVUNMA SANAYİ GELİŞMELERİ SİLAH SİSTEMLERİ

Savunma sanayii ürünleri
Keskin Nişancı eğitimini ilk defa alacak personelin, gerçek mühimmat kullanmadan önce nişan alma tekniklerini bir eğitim ortamında uygulamaları gerekmektedir. Eğitimler sınıf ortamında mühimmat kullanmadan verilebilmekte ancak bu yöntemlerle gerçek bir atış hissiyatı sağlanamamakta, dürbün kullanım tecrübesi kazanılamamaktadır. Keskin nişancıların gerekli kabiliyetleri edinebilmeleri için en az 1 km²’lik poligonlarında gerçek mermilerde atış yapmaları gerekmektedir. Bu da ilgili eğitimin pahalı olmasına, atış yapılan poligonlarında da geniş güvenlik önlemleri alınmasına neden olmaktadır.

HAVELSAN, keskin nişancıların gerçekçi eğitim senaryoları ile gerçeğe yakın atış hissiyatı ve dürbün kullanım tecrübesini güvenli bir ortamda kazanmalarını sağlayabilecek HAVELSAN Keskin Nişancı Simülatörü’nü geliştirmiştir. Keskin Nişancı Simülatörü; kullanıcıların kısa sürede, tekrarlanabilir ve güvenli bir ortamda eğitim almalarına olanak sağlar. Aynı zamanda planlama ve göreve hazırlık seviyesini artıran maliyet etkin bir çözümdür.
#savunmasanayi #türksavunmasanayi #savunmasanayi2021 #aselsan #havelsan #roketsan #mmutfxuçağı #tfxsavaşuçağı #iha #siha #füzeler

Bunlarada Bak!

5 Yorum

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login