ivirzivir Yükle

Türk savunma sanayi F16’ya sınıf atlatmaya hazır – F-16 Block 70 Viper – TUSAŞ – ASELSAN

teşekkürler

Türk savunma sanayi F16’ya sınıf atlatmaya hazır – F-16 Block 70 Viper – TUSAŞ – ASELSAN

F-16 uçaklarının modernizasyonu konusunda TUSAŞ ve ASELSAN ile önemli kabiliyetlere ulaşan Türk savunma sanayi, Özgür Projesi kapsamında geliştirilen yerli çözümleri uçakları özgürleştiriyor.

Türkiye, Hava Kuvvetlerini F16 Block 70 Viper ile güçlendirmek için ABD’den talepte bulunurken, Türk savunma sanayisi bu konuda iddialı bir hedef ortaya koydu.

Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, de bu konfigürasyonu gerçekleştirebileceklerini bildirdi.

#F16 #SavunmaSanayi #Viper #F16Viper #F16Block70 TUSAŞ #F16Modernizasyon #F16Yapısalİyileştirme #F16Aircraft #aircraft #fighter #FighterAircraft
——-
The Turkish defense industry, which has achieved significant capabilities in the modernization of F-16 aircraft with TUSAŞ and ASELSAN, liberates aircraft with domestic solutions developed within the scope of the Free Project.

While Turkey made a request from the United States to strengthen its Air Force with the F16 Block 70 Viper, the Turkish defense industry set an ambitious target in this regard.

Defense Industry President İsmail Demir stated that they can realize this configuration.

Bunlarada Bak!

15 Yorum

 1. Herzaman devletimizin bayragimizin hukumetimizin askerlerimizin polislerimizin musluman din kardeslerimizin yanindayiz ALLAHIN izniyle.

  Reply
 2. ALLAH cc cumhurbaskanimiza dava arkadaslarinina yol arkadaslarinina. Secmenlerine musluman din kardeslerimize vatanimizi bayragimizi seven herkese saglik sihhat huzur mutluluklar versin herzaman insaALLAH.

  Reply
 3. Aslanlar RTE REIS, DEVLET BAHCELI, SULEYMAN SOYLU, MEVLUT CAVUSOGLU, HAKAN FIDAN, HULISI AKAR, HAKAN BAYRAKTAR. ASKERLERIMIZ , POLISLERIMIZ.

  Reply
 4. Elbette ki kolay lokma değiliz. Kolay lokma da olmayacağız. Ama sadece hamasetle de olmaz bu işler. Çalışmak çalışmak çalışmak lazım bilimin ışığında

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login