ivirzivir Yükle

Türk mühendisler yeni bir tank üretti ! #short #shorts

teşekkürler

Türk mühendisler yeni bir tank üretti ! #short #shorts

Türk mühendisler yeni bir tank üretti ! #short #shorts

Savunma sanayi konularında son gelişmeleri aktardığımız kanalımıza hoş geldiniz. Türk savunma sanayi her geçen gün gelişiyor ve güçleniyor. Aselsan roketsan ve mke gibi firmalarımızın geliştirdiği ürünler büyük takdir kazanıyor. Öyle ki Yunan basınında Türk savunma sanayi haberleri giderek artıyor .Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , milli savunma bakanı Hulusi akar ve savunma sanayi başkanlığının koordinasyonu içerisinde şu an 750 civarında savunma sanayi projeleri devam ediyor. İha ve siha konusunda akıncı siha ve Kızılelma gibi projeler yapılırken Türkiye Tsk Kliplerine konu olan müthiş ürünler geliştiriyor. Türkiyenin geliştirdiği projeler milletimiz için büyük bir onur bayraktar insansız hava araçları gibi projeler dünyanın pek çok devletine ihracat yapılıyor. Askeri geçitlerde Tsk armoni mızıkası tarafından seslendirilen tsk marşları kulaklarımızda çınlarken yerli silahlarımızın geldiği son noktayı büyük bir heyecanla takip ediyoruz. Tsk şu an dünyanın en hızlı gelişen ordusu. Türkiye süper güç olsun diye çalışan mühendis kadrolarımızın ürettiği platformlar ise 2023 Türkiye nasıl olacak sorusuna verilecek en güzel cevaplardan birisi. Soğuk savaş sonrasında global arenanın parlayan yıldızı olan Türk savunma sanayi 2022 yılında uzun süren geliştirme süreçlerinin ardından birçok yeni sistemi envantere kazandırdı.. Savunma analiz yaklaşımlarıyla tsk’nın ihtiyaç duyduğu yenilikçi sistemlerin üretilmesi için savunma teknikleri geliştiren ve bunlara yönelik savunma teknolojileri ar-ge faaliyetleri yapan Türk savunma sanayi , Türkiyeyi süper güç yapacak projeler için düğmeye bastı ve çalışmalar aralıksız sürüyor. Türkiyenin müthiş ürünleri ise komşu devletleri rahatsız ediyor. Yunan spiker bu konuda en çok yayın yapan kişilerin başında geliyor. Yunan spiker Türk silahları konusunda yaptığı yayınlarla yunan basınında Türk silahları konusunun ne kadar önem arz ettiğini tek başına kanıtlıyor. Savunma sanayi haber ve gelişmelerini takip etmek için bizi tercih eden herkese sonsuz teşekkürler

Türk savunma sanayi ürünlerini anlattığımız kanalımızda bizlere verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Türk ordusunun gücü ne kadar artarsa Türkiyenin gücü de o miktarda artacaktır.

Thank you for the support.

Today, we produce national products thanks to Turkish defense industry companies Aselsan, Roketsan, otokar and Bmc R&D activities.

Today Turkey Altay tank, otokar cobra, it produces armored combat vehicles such as the kirpi 2 and fırtına itself.

Unmanned aerial vehicles such as Bayraktar Tb2, Akıncı, Aksungur, vestel karayel and Anka S  While Supporting the Turkish Air Force

TCG Anadolu, the flagship of our Navy, is counting days to enter the Turkish army Inventory this year. Do not forget to subscribe to our channel to be informed about new Defence industry products and Turkish defense industry projects entering Tsk inventory!

……….

Bunlarada Bak!

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login