ivirzivir Yükle

TÜRK F-16’LARINA FÜZELERİ KANDIRMA YETENEĞİ EKLENDİ ! TESLİMATLAR TAMAMLANDI ! ASELSAN SPEWS 2

teşekkürler

TÜRK F-16’LARINA FÜZELERİ KANDIRMA YETENEĞİ EKLENDİ ! TESLİMATLAR TAMAMLANDI ! ASELSAN SPEWS 2

Bizlere Destek olmak ve Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCLSkWpECOYM3L81V1m9pz_w/join

RESMİ İNSTAGRAM HESABIMIZ: https://www.instagram.com/milliuyanis1/

KAYNAK : https://www.ssb.gov.tr/WebSite/contentlist.aspx?PageID=1344&LangID=1

türk f16’ları artık düşman füzelerini aldatabilecek. Hava kuvvetlerimize elektronik harp kabiliyeti kazandıran aselsan spews 2 projesi tamamlandı ve tüm uçaklara entegre edildi. Bir süredir tsk’nın prototip testlerini yaptığı elektronik harp kendini koruma sistemi spews-2 projesi artık tamamen sona erdi ve cihazların garanti aşaması başlatıldı.
Proje kapsamında, Hv.K.K.lığımızın envanterinde yer alan F-16C Blok-50 uçaklarında kullanılmak üzere Elektronik Harp (EH) kendini koruma sistemi tedarik edilmektedir. SPEWS-II sistemi radar ikaz almacı ve RF karıştırıcıdan müteşekkil olup ASELSAN ve BAE Systems tarafından ortak olarak geliştirilmiştir. Görevi; platform üzerindeki diğer aviyonikler ve karşı tedbir salma sistemi ile uyumlu olarak çalışarak, tehdit radarlarını tespit, teşhis, karıştırma ve aldatma fonksiyonlarını yerine getirmektir. Sisteme ait tüm testler başarıyla tamamlanmış olup, tedarik edilen sistem birimleri bir bütün halinde takılmış olan uçakların garanti dönemi faaliyetleri başlamıştır.

#f16 #savunmasanayi #tsk #2021 #KORAL

Türk savunma sanayi ürünlerini anlattığımız kanalımızda bizlere verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Türk ordusunun gücü ne kadar artarsa Türkiyenin gücü de o miktarda artacaktır. Türk savunma sanayi şirketlerimiz Aselsan,Roketsan,otokar ve Bmc gibi daha nicelerinin yıllar süren gayretli Savunma Sanayi ar-ge faaliyetleri sayesinde bugün bu topraklarda yerli ve milli ürünler üretiyoruz. Zamanında Bir mühimmat için yabancı ülkelerin kapısında bekleyen Türkiye Bugün Altay Tankı, otokar cobra, kirpi 2 ve fırtına obüsü gibi zırhlı muharebe araçlarını kendisi üretmekte ve bu araçların mühimmatlarını da MKE fabrikalarında yerli ve milli olarak geliştirmektedir. Türk savunma Sanayii ürünleri sadece karada değil havada ve denizde de gücünü hissettiriyor. özellikle Bayraktar Tb2 , Akıncı, Aksungur ,vestel karayel ve Anka S gibi yerli sihalarımız Göklerdeki hakimiyet mücadelesinde Türk hava Kuvvetlerine Destek olurken Milgem ve Milden projeleriyle Vücut bulan yerli muharebe gemilerimiz de yerli denizaltı’lar sayesinde Türkiyenin Karasuları güven içinde kalmaktadır. 2023 vizyon projeleri sayesinde yıllar önce başlatılan yerli savunma sanayi hamlesi meyvelerini olgunlaştırmaya ise devam etmekte . Milli Muharip uçak TF-X ve Hürjet uçaklarımız 2023 yılına yetiştirilmeye çalışılmakta ve Donanmamızın Amiral gemisi TCG Anadolu ise Bu sene Envantere girmek için gün saymaktadır. Tsk envanterine giren yeni ürünlerden ve Türk savunma Sanayi projelerinden haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın !

……….
Thank you for the support.

Today, we produce national products thanks to Turkish defense industry companies Aselsan, Roketsan, otokar and Bmc R&D activities.

Today Turkey Altay tank, otokar cobra, it produces armored combat vehicles such as the kirpi 2 and fırtına itself.

Unmanned aerial vehicles such as Bayraktar Tb2, Akıncı, Aksungur, vestel karayel and Anka S  While Supporting the Turkish Air Force

TCG Anadolu, the flagship of our Navy, is counting days to enter the Turkish army Inventory this year. Do not forget to subscribe to our channel to be informed about new Defence industry products and Turkish defense industry projects entering Tsk inventory!

……….

Bunlarada Bak!

11 Yorum

  1. düşman çatlatan bir gelişimi daha ürettik ülkemize hayırlı olsun🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷♥️✊💪

    Reply
  2. -Siyasi istikrar olunca ve BAŞKANLIK sistemi gibi hızlı karar alabilen güçlü yönetim şekli olunca;Güzel gelişmelerin ardı arkası kesilmiyor takip dahi edemiyoruz nerdeyse; SADECE Savunma Sanayiinde YERLİLİK ve MİLLİK oranı %20 lerden % 70 lerin üzerine çıktı‼️ İstikrar devam ederse çok kısa sürede 💯 %💯lere çıkması içten bile değil‼️

    Reply
  3. Bu sistemler, özgür projesi ve milli aesa radarları ile f16larımız blok70 seviyesine gelir diyebilirmiyiz??

    Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login