ivirzivir Yükle

Türk Bahriyelileri: Etkin, caydırıcı, saygın…

teşekkürler

Türk Bahriyelileri: Etkin, caydırıcı, saygın…

Savunma sanayiinin mobil buluşma noktası Savunma Sanayii Dergilik

Mobil uygulamamızı, ücretsiz indirebilirsiniz:

ANDROID: https://goo.gl/crSM1x

iOS: https://goo.gl/r3MBJK

Bunlarada Bak!

32 Yorum

 1. Her yerde Atatürk diyip durmayın.. hiç kimse Atatürkün izinde oldugu için ölüme gitmez. Allah Yolunda islam Uğruna vatanını namusunu dinini korumak için gerekirse ölüme gider..Şahadet makamı Atatürke yakın olanlara değil, Allaha yakın olanlara verilir.. marşlarımıza Allahın ismini ve kelamını da ekleyin.

  Reply
 2. Atatürk de atatürk, başka böyle bi ülke bulamazsınız ha, Akdenize hükmeden amiral Barbaros Hayreddin Paşa varken atatürk kim oluyor ? , ne gibi bir katkısı var mavi vatana ? bokunu çıkartıyorsunuz cidden bazı şeylerin, her tarafa heykelini koyduk, okulların önüne , devlet dairelerinde her odada resmi var, buda heykelinden fazladır heykeli, sovyet döneminde onun heykellerinin binde biri kadar lenin heykeli yapılmadı be, bırakın şu atatürkcülüğü artık, bu milleti atatürk yaratmadı, anadoluda Türk varlığını atamız alp arslana borçluyuz.

  Reply
 3. Askeri videolarda ve marşlarda çok zayıfız, çocuk şarkısı gibi olmuş. Pakistan savunma bakanlığının yayınladığı kliplere bakınca bunlar cidden gülünç geliyor. Iran bile daha iyisini yapıyor.

  Reply
 4. Ne kadar kötü bir marş.. Atatürk Atatürk.. Ulan ondan başka adam yok mu bu millette. O kim ki.. Dünün adamı.. Bizim denizciliğimiz neredeyse 1000 yıllık. Yeter artık bu saçmalıklar.. Denizin içinden Bi heykel çıkarmadığınız kalmış..

  Reply
 5. AKP’NİN 2023 HEDEFİNE ULAŞMASINA 721 GÜN KALDI.BİRİ İSTANBUL’DA İKİ TANE FETHULLAH GÜLEN OLABİLİR Mİ?ZENGİNLER BENCİL OLUR.

  Reply
 6. 🇹🇲🇰🇬🇸🇱🇦🇿🇰🇿🇹🇷💙❤🔥 HEPBİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ ‘NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..

  Reply
 7. HEY MASHALLA TURKIYE ❤️❤️❤️🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  Reply
 8. Geç kaldım Bu videoya Denizin Efendileri Türk Deniz kuvvetleri Denizcilerin iki Dünyası vardır biri kara diğeri deniz Yolları açık olsun.🚢🇹🇷❤️

  Reply
 9. Melasef biz hala özümüze dünmemisiz Allah’ın ismi muhamet ismi olsaydı iyi olurdu sunucta İslam ölkesi bide Osmanlı marşı olsaydı

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login