ivirzivir Yükle

TÜM TEHDİTLERE RAĞMEN S-400’LER ATEŞLENDİ ! TÜRKİYEDEN CÜMLE ALEME REST ! SİNOP S400 TESTİ

teşekkürler

Bizlere Destek olmak ve Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCLSkWpECOYM3L81V1m9pz_w/join

RESMİ İNSTAGRAM HESABIMIZ: https://www.instagram.com/milliuyanis1/

KAYNAK: https://www.ensonhaber.com/gundem/sinopta-s-400-hava-savunma-sistemi-fuzesi-ilk-kez-ateslendi

Tsk Üşüyenler için sobayı ateşledi ! Çekemeyenlere kapak olacak s400 atışları nihayet gerçekleşti..
Geçtiğimiz yıl Türkiye’nin hava savunma sistemini güçlendirmesi için Rusya’dan alınan S-400 füzeleri, ekim ayının ilk günlerinde test atışlarının yapılması için Sinop’a doğru yola çıkmıştı.
S-400’ler, Sinop’a ulaştı ve ilk atış yapıldı.
DUMAN BULUTU OLUŞTU
Cep telefonu kamerasına yansıyan görüntülerde, füzenin ateşlenmesinin ardından gökyüzünde oluşan duman bulutu dikkat çekti.
Yaklaşık 10 gün sürecek test faaliyetleri için Türk Hava Kuvvetleri, 10 adet Banshee Hedef Uçağı tedarik etti.
Bu hedef uçaklara yapılacak atışlar ile S-400’ün radar işlevselliği, hedef tespit ve takip yetenekleri, iletişim sisteminin kabiliyetleri ve komuta kontrol sisteminin performansı gözlenecek.
S-400 “Triumph (Zafer)”; karşı tedbir uçakları, erken uyarı uçakları (AEW&C), nakliye uçakları, tanker uçakları, bombardıman uçakları, avcı jetleri gibi hava soluyan hedefler ile havadan karaya atılan füzeleri, taktik balistik füzeleri ve orta menzilli balistik füzeleri imha etmek üzere Rus Almaz-Antey firması tarafından tasarlanan Mobil Hava Savunma Füze Sistemidir (ADMS).

S-400, düşman hedeflerini kendi bünyesinde bulunan radar sistemi ile bağımsız olaraktan veyahut diğer komuta kontrol ve radar sistemleri ile data link gibi yöntemlerle iş birliği yaparak tespit, takip ve takip edebilmektedir. Ayrıca sisteme kullanıcı tarafından belirlenen yazılım ve ekipman entegrasyonu, belirlenmiş prosedür uyarınca yapabilmektedir. Türkiye tarafından tedarik edilecek olan S-400’ün dost-düşman tanımlama sistemi (IFF), Türkiye tarafından üretil-ecektir/-miştir.

#S400 #s400test #sinop #haber #sondakika #erdoğan #tsk

Türk savunma sanayi ürünlerini anlattığımız kanalımızda bizlere verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Türk ordusunun gücü ne kadar artarsa Türkiyenin gücü de o miktarda artacaktır. Türk savunma sanayi şirketlerimiz Aselsan,Roketsan,otokar ve Bmc gibi daha nicelerinin yıllar süren gayretli Savunma Sanayi ar-ge faaliyetleri sayesinde bugün bu topraklarda yerli ve milli ürünler üretiyoruz. Zamanında Bir mühimmat için yabancı ülkelerin kapısında bekleyen Türkiye Bugün Altay Tankı, otokar cobra, kirpi 2 ve fırtına obüsü gibi zırhlı muharebe araçlarını kendisi üretmekte ve bu araçların mühimmatlarını da MKE fabrikalarında yerli ve milli olarak geliştirmektedir. Türk savunma Sanayii ürünleri sadece karada değil havada ve denizde de gücünü hissettiriyor. özellikle Bayraktar Tb2 , Akıncı, Aksungur ,vestel karayel ve Anka S gibi yerli sihalarımız Göklerdeki hakimiyet mücadelesinde Türk hava Kuvvetlerine Destek olurken Milgem ve Milden projeleriyle Vücut bulan yerli muharebe gemilerimiz de yerli denizaltı’lar sayesinde Türkiyenin Karasuları güven içinde kalmaktadır. 2023 vizyon projeleri sayesinde yıllar önce başlatılan yerli savunma sanayi hamlesi meyvelerini olgunlaştırmaya ise devam etmekte . Milli Muharip uçak TF-X ve Hürjet uçaklarımız 2023 yılına yetiştirilmeye çalışılmakta ve Donanmamızın Amiral gemisi TCG Anadolu ise Bu sene Envantere girmek için gün saymaktadır. Tsk envanterine giren yeni ürünlerden ve Türk savunma Sanayi projelerinden haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın !

……….
Thank you for the support.

Today, we produce national products thanks to Turkish defense industry companies Aselsan, Roketsan, otokar and Bmc R&D activities.

Today Turkey Altay tank, otokar cobra, it produces armored combat vehicles such as the kirpi 2 and fırtına itself.

Unmanned aerial vehicles such as Bayraktar Tb2, Akıncı, Aksungur, vestel karayel and Anka S  While Supporting the Turkish Air Force

TCG Anadolu, the flagship of our Navy, is counting days to enter the Turkish army Inventory this year. Do not forget to subscribe to our channel to be informed about new Defence industry products and Turkish defense industry projects entering Tsk inventory!

……….

Bunlarada Bak!

93 Yorum

 1. Türk hava savunmasının savunma silahına ihtiyacı var. Bize patriot verin.
  VERMEZLER.
  Siz vermezseniz biz de S-400 alırız.
  ALAMAZSINIZ.
  S 400 aldık.
  ALDINIZ AMA GELMEZ.
  S 400’ler geldi.
  GELDİ AMA KURULMAZ.
  S 400’ler kuruldu.
  KURULDU AMA ATEŞLENMEZ…
  S 400 deneme atışı yapıldı.
  ……
  Ya kardeşim, bir ülkenin hava savunma sistemine neden karşı çıkılır?
  Adı üstünde, HAVA SAVUNMA SİSTEMİ..

  Reply
 2. TÜRKLER GELİYOR.🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷 ”Blz toprakları değll, gönüllerl fethetmeye gldlyoruz.”🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷 FATİH SULTAN MEHMED HAN.

  Reply
 3. Burda ters edilen tek şey tb2 bayraktar sihamizin bunları vurup vuramamasi bunlara füzeyi kilitlerse işte o zaman orta doğu bizimdir

  Reply
 4. Altın ile işimiz yok
  Milli uyanış
  Milli devlet
  Milli toprak gelirleri
  Milli petrol
  Milli rezerve
  Milli uyumak
  Milli uyanmak
  Bizim sertiniz dert değil
  Bizim dert olmayanda millî değil
  Bizim sevdamız sevda değil
  Bizim sevdamız olmayan millî değil
  Milli olmayan milliyeti devleti bayrağı toprağı kültürü töreyi geleneği ordu adeti bilmez
  Milli olan nefsini bilir
  Nefsini bilen milliyeti ni bilir
  O kadarrrrrrrrrr

  Reply
 5. Atatürk’e TÜRKİYE ‘ NİN yüzde 98 ‘ i Küfür EDİYOR !!! Çünkü atatürk İSLAM ‘ DAN çıktı Kâfir OLDU !!! Ve Kâfir olarak ÖLDÜ !!! Kâfir ‘ ler Ve Kâfirleri SEVEN ‘ LER EBEDİYYEN Cehennemde’ler !!! Kaynak KURAN’I-KERİM !!!

  Reply
 6. hiç bir Müslüman !!! atatürkü SEVMEZ !!! atatürk sonradan Münafık OLDU !!! atatürk ne diyo !!! GÖKTEN İndiği ZANNEDİLEN Kitap !!! Yani KURAN’I İNKAR Ediyor !!! atatürkü sevenler VE Müslümanlara ZULÜM Etmek İçin !!! atatürkü KULLANANLAR !!! Âhirette EBEDİYYEN atatürkle BERABER Olsunlar !!! Âmîn !!! Âmîn !!! Âmîn !!!

  Reply
 7. Dünya’da iran fars şiaların’dan En LÂ NET Lİ Sİ Varmı !!! Hayır YOKTUR !!! yahudiler Bile onlardan SONRA Geliyor !!!

  Reply
 8. europäer , amerikaner , russen , chp(ch’ristliche p’artei in Türkei) , armenier , schiiten(iranner) , chinesen , inder , australier , juden , Werden Sehr Sehr Sehr Hart BEZAHLEN !!! Für Den Völkermord Die sie Begangen HABEN !!! und Immer Noch BEGEHEN !!!

  Reply
 9. İsteyen eleştirebilir neyin peşindesiniz bırakın eleştiren eleştirsin eleştiri olmasa doğru bulunmaz

  Reply
 10. Bu işe yaramaz boruları Kemal Kıçıdaroğlu ve Meral Götşener’e atfediyorum! Bütün bu söylediklerinden sonra ikisinin yapmaları gereken şey, Ankara’da ataputun tapınağının önünde bir araya gelip bu boruları vazelinsiz sokmaları münasip yerlerine!!

  Reply
 11. S 400 ler var faal cok sukur sira nukleer fuzeler nukleer bombalarda o zaman guclu etkili caydirici turkiye oluruz

  Reply
 12. Neden turkyeden chp lilerdi kumaisindar anlamayorum gitsen o lar ermenine yunanina israiline haindi neden guzyal ulkede istiyorsundar

  Reply
 13. akıl tutulması. S400 sipariş ettik diye f35 ve patriotlardan lerden men edildik. trump almayın s400 leri hemen f35 ve patriotları sevk edeyim demişti halbuki. şimdi aktive edildiği için yakında abd caatsa yaptirimlari yani ambargo uygulanacak Türkiye’ye. Mötünüze don bulamayacaksiniz , uçaklarinizi kaldiramayacaksiniz. iran’a dönecek Türkiye. Ozaman göreceğim ben sizi, rus’a güven olur mu , rus zikiyle gerdeğe girilir mi . Rus füzesiyle artistik yapanın bi tarafından kan alırlar kan. Bir de bunu sanki vatana millete hayırlı birşeymiş gibi video yapiyorlar. Allah akıl fikir versin ne diyeyim.

  Reply
 14. musluman turk milletinin sahsinda ehli kuffara meydan okuyan bir baba yigit var ve biz olunceye kadar bu mubarek davada savrulmadan onun arkasindayiz

  Reply
 15. Şimdi nolcak bu itiraz edenlerin neresine girdi es 400ler acaba utandilarmi bu adları türk ama ataları başka olan bu hatunlar niye ana vatanlarina dönmüyorlar turkiyede her milli meselede br tarafi yanan ……gibi hffffffffff.agliyorlar

  Reply
 16. Hayırlı olur inşallah Rusya ya pek güvenmiyorum dayanıklımı ömrü ne kadar bilinçli olmak gerekir kaç yıl çalışma kullanma ömrü var acaba yorumcu kardeşim bizi aydınlatırsan sevinirim nede olsa rus malı

  Reply
 17. Birisi bi video koymuş youtube herkes ordan alıntı yaparak haberci olmuş doğn haber ajansı 1 yıl önce bi video paylaşmış ordaki görüntüleri kesip herkes almış kurgulamış aga takip edecekseniz savunma bakanlığı hava kuvvetleri tsk gibi siteleri haber kaynaklarını takip edin gerisi yalan haber ayrıca son dakka trt a haber veya haber sitelrinde flaş haber gördünüz mü yok ee

  Reply
 18. Yarab vatanimizi korusun,ne yaptiysak yaranamadik bu muhalefete aslanda onları oturtacan her rakette birini yolluyacan ki ülkemiz temizlensin.

  Reply
 19. Paranla sistem almışın ateşlemişin ee bunu bir doğa ustu olay gibi sunmakta nedir bi zahmet test etsinler calışiyomu valla hiçbirşey milleti kandıramaz cebi yaniyor artik milletin hikayeler artık tutmuyor

  Reply
 20. s400 lere değil bizim Hisar savunma sistemine güvenmemiz lazım.Hisar serisi S400 yapısından daha da güçlü olmalı ve bir an önce envantere girmeli.

  Reply
 21. CESARETI OLMAYAN HIC BIR HÜKÜMET BATI ABD SÖZÜNDEN CIKMA SANSI OLAMAZ ISTE DÜNYA LIDERI REIS SUPER GÜC ÜLKELERI BILE KAFAYA TAKMIYOR

  Reply
 22. Çekemeyen anten taksın özellikle marul akşener ☺hani demistiya ERDOĞAN kendi sarayını korumak için aldı.şizofren takımı kuduruyordur şimdi iyice zıvanadan çıkarlar Türkiyenin yararına olan herşeye karşılar bu yaratıklar

  Reply
 23. Yanlışlkla ernenistanın tepesine düşebilr.
  Aaa a Olur olurya aksilk işte !
  Aksilk bu zaten ya yunanistana düşebilir!😲
  Eee şeytan işte! Aksilk böyle bişeydir! Tühh aksiliğe bak sen şimdi.😄😂😁
  Neyse ki özür dileriz Koordinat hatası der bir iki askeri açığa alırz olur biter!😆
  Heppp onlar yapıyor da sınırlarımıza düşüyor snrada özür dileyip geçipgidiyorlardı ya işte!😡😤
  HERŞEYİ DÖRTTT DÖRTLÜK, YAPACAK DEĞİLİZ YA BİZ DE KULUZ!!!
  SONUÇTA MAKİNA İŞTE. İLK DENEME ATIŞLARU YAHUU NEVAR BUNDA..

  Reply
 24. Türkiye 90 yıllik prangalarından kurtulacak inşaallah.tarihdeki imparatorluk gücüne tekrar ulaşacak biiznillah

  Reply
 25. Kainatın umum zeratının umum zamanlardaki umum dakikaların bütün aşirelerine darb edilip hasılı darb adedince Cenab-ı Hak a Hamdler şükürler olsun Resul i Ekrem a s m salavatlar olsun enbiya ya evliya ya Salihine ve şehitlerimize Fatihalar rahmetler mağfiretler etsin amin devletimize askerimize milletimize ve Cumhurbaşkanımıza maddi ve manevi MUVAFFAKYETLER NASİP ETSİN inşallah duamızdasınız

  Reply
 26. Rabbim allah üzün ömürler versin inşallah sayın çümhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan ve ömürler versin rabim allah

  Reply
 27. Allah başımızdan reisimizi başımızdan eksik etmesin cananı mevlam benim ömrümde reisimizi versi canabı mevlan dünyalideri
  .

  Reply
 28. Nihayet kullanılmaya başlandı ve bazı şerefsizler inde ağızları kapandı.ne mutlu türküm diyene.

  Reply
 29. Güzel kardeşim hayırlı olsun yalnız unutma ataların zamanında katarinaya naapmist bu yüzden rusa güven olmaz kedimiz yapalım daha iyisini

  Reply
 30. Allah hayırlı uğurlu etsin inşallah bunlar bizim geleceyimizin teminatlarıdır emeyi geçen herkesten Allah razı olsun daha iyilerini yapmayı Allah nasip etsin

  Reply
 31. Helal olsun devletıme kim derdı Türkiye bu durumlara gelip dusmanlarına kafa tutacak bu boru dedıklerı s 400 bırılerıne girsin o kendını iyi biliyor. hanı şu zamanında para vererek haber yapan bır serefsız vardı işte ona gırsın bu boru

  Reply
 32. İNŞALLAH
  BİZLERE NAZARLI BAKANLARA VE SALDIRI İHTİMALLERİNE KARŞI FAYDALI,,YARARLARINI ASGARİ DÜZEYDE GÖRÜRÜZ BU DENEMELERDEN SONRA
  ALLAH
  MİLLETİMİZİN “MEHMETÇİKLERİMİZİN YÂAR VE YARDIMCISI OLSUN 🙂
  MEHMETÇİKLERİMİZİN YOLUNU HER DAİM AÇIK EYLESİN
  SAYGIYLA
  SAYGILARIMLA

  Reply
 33. Chpkk hdpkk ipkk saadet kuramazlar boru olarak kalır bize kim saldıracak aktif edemezler depoda hurda olur ABD buna izin vermez diyorlardı borularını ne yaparsanız yapın artık

  Reply
 34. Hadi Dış Mihraklari Takmadik zatende kudurmuşlardir !
  Gel velakin içimizdeki S400 lere Boru diyenler yok Kullanmazsiniz diyenler yok kuramazsiniz diyenler aceba ne haldeler? 🤭😂😂

  Reply
 35. -Alamazsıııın!
  🇹🇷Aldık.
  -Türkiye ye getiremezsiiiin!
  🇹🇷Getirdik.
  -Getirsende paketlerinden çıkartamazsııın!
  🇹🇷Çıkardık.
  – Aktif hale getiremezsiiiiin!
  🇹🇷Getirdik
  -Test yapamazsıııın!
  🇹🇷Yaptık.
  -Bize karşı kullanamazsııın!
  🇹🇷Olum bi git ya 😂😅🇹🇷

  Reply
 36. Vatan bir tarladir tatli turp mutasiona girabilir onnarda tespit edilip sivil kahramannara dusanda turpun sihini seyregi makuldur ayda bismillah

  Reply
 37. Kim demiş kullanamayız öyle bi atarızki hepimiz ermeniyiz diye ağıranlara kapak olsun. Hemde rusyaya en yakın karamız sinoptan atılması manidar anlıyana

  Reply
 38. Neden seviyorum bu adami biliyormusunuz kardeşler alçaklarin sakin sakin gòzlerine baka baka sanki sizin sna….zi av…….zi yedi c……nizi bakin bunu yaparkende bazen dudaklarinda bir TŪRKE yakışır gùlùmseme. Ezici bir sebat sakinlik ve yikici bir celaliyet yakici. Hamd olsun.

  Reply
 39. İçimizdeki Müslüman görünümlü munafiklar temizlenmedigi müddetçe bizi her zaman diken üstünde tutup sinir uclarimizla oynayanların kafası koparilmadikça bize huzur yok görürler görmezler duyarlar duymazlar bilirler bilmezler hep bilerek projeli bize saldırıyorlar it soylarının bu vatanda yerleri yok

  Reply
 40. Merhaba, paylaşımlarınız da @StemMakerAtolye yi etiketlerseniz seviniriz. Video tarafımızdan çekilmiştir.

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login