ivirzivir Yükle

TÜM DÜNYA “O” TÜRK FÜZESİNİN PEŞİNDE #short

teşekkürler

TÜM DÜNYA “O” TÜRK FÜZESİNİN PEŞİNDE #short

Bizlere Destek olmak ve Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCLSkWpECOYM3L81V1m9pz_w/join
TÜM DÜNYA “O” TÜRK FÜZESİNİN PEŞİNDE #short
RESMİ İNSTAGRAM HESABIMIZ: https://www.instagram.com/milliuyanis1/
RESMİ FACEBOOK GRUBUMUZ: https://www.facebook.com/groups/savunmasanayi0
İntro Müziği : Piano By VN (Vüsal Namazlı) (Piyano)
Furkan Şener (Gitar)
İntro Müziği Hak sahiplerinin izin ve onayıyla kullanılmaktadır.

YERLİ S-500 GELİYOR : https://www.youtube.com/watch?v=psE6IvPj1t0
TARİHİ MOTOR ATEŞLENDİ:https://www.youtube.com/watch?v=YE_zKSU_HG4
YENİ BİR TEKNOLOJİ KEŞFETTİK:https://www.youtube.com/watch?v=muALUVQc9ZE&t=9s
ASELSAN DEV SİLAHI TAMAMLADI:https://www.youtube.com/watch?v=J8s61sDh38A

Türk savunma sanayi ürünlerini anlattığımız kanalımızda bizlere verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Türk ordusunun gücü ne kadar artarsa Türkiyenin gücü de o miktarda artacaktır. Türk savunma sanayi şirketlerimiz Aselsan,Roketsan,otokar ve Bmc gibi daha nicelerinin yıllar süren gayretli Savunma Sanayi ar-ge faaliyetleri sayesinde bugün bu topraklarda yerli ve milli ürünler üretiyoruz. Zamanında Bir mühimmat için yabancı ülkelerin kapısında bekleyen Türkiye Bugün Altay Tankı, otokar cobra, kirpi 2 ve fırtına obüsü gibi zırhlı muharebe araçlarını kendisi üretmekte ve bu araçların mühimmatlarını da MKE fabrikalarında yerli ve milli olarak geliştirmektedir. Türk savunma Sanayii ürünleri sadece karada değil havada ve denizde de gücünü hissettiriyor. özellikle Bayraktar Tb2 , Akıncı, Aksungur ,vestel karayel ve Anka S gibi yerli sihalarımız Göklerdeki hakimiyet mücadelesinde Türk hava Kuvvetlerine Destek olurken Milgem ve Milden projeleriyle Vücut bulan yerli muharebe gemilerimiz de yerli denizaltı’lar sayesinde Türkiyenin Karasuları güven içinde kalmaktadır. 2023 vizyon projeleri sayesinde yıllar önce başlatılan yerli savunma sanayi hamlesi meyvelerini olgunlaştırmaya ise devam etmekte . Milli Muharip uçak TF-X ve Hürjet uçaklarımız 2023 yılına yetiştirilmeye çalışılmakta ve Donanmamızın Amiral gemisi TCG Anadolu ise Bu sene Envantere girmek için gün saymaktadır. Tsk envanterine giren yeni ürünlerden ve Türk savunma Sanayi projelerinden haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın !

……….
Thank you for the support.

Today, we produce national products thanks to Turkish defense industry companies Aselsan, Roketsan, otokar and Bmc R&D activities.

Today Turkey Altay tank, otokar cobra, it produces armored combat vehicles such as the kirpi 2 and fırtına itself.

Unmanned aerial vehicles such as Bayraktar Tb2, Akıncı, Aksungur, vestel karayel and Anka S  While Supporting the Turkish Air Force

TCG Anadolu, the flagship of our Navy, is counting days to enter the Turkish army Inventory this year. Do not forget to subscribe to our channel to be informed about new Defence industry products and Turkish defense industry projects entering Tsk inventory!

……….

Bunlarada Bak!

4 Yorum

  1. Maşallah Allah Türke yar olsun Varolsun Türk devletleri Allah Devletimize vatanımıza ordumuza askerimize polisimize güç kuvvet versin amin

    Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login