ivirzivir Yükle

TÜM DENGELERİ DEĞİŞTİRECEK FÜZE – “EŞİ BENZERİ GÖRÜLMEMİŞ ŞEKİLDE…”

teşekkürler

‘Türkiye daha önce eşi görülmemiş şekilde kullanabilir’ Tüm dengeleri değiştirecek füze
Yunan medyasında son dönemde Türk SİHA’ları hemen her gün gündeme geliyor. “Türkiye’nin ulaştığı güç onlar için tedirginlik veriyor” diyen uzmanlar ‘Ege ve Akdeniz için daha önce hiç görülmeyen bir kullanım tarzına geçebiliriz’ görüşünde.

Yurt içindeki terör operasyonları, Suriye, Irak ve Libya gibi son derece zorlu araziler… Türkiye’nin yerli ve milli SİHA’ları bu gibi yerlerde sergilediği başarılı performansla tüm dünyanın takdirini topladı. Ancak, özellikle son günler Türk SİHA’larının en çok konuşulduğu yerlerin başında Yunanistan geliyor.

Peki ama Yunan medyası ve Yunan savunma sanayii uzmanları Türkiye’nin SİHA macerasını neden bu kadar yakından takip ediyor? Yunan deniz unsurları için Türk SİHA’ları ne boyutta bir tehdit?

Sahip olduğumuz SİHA sistemlerinin bu tür bir deniz ya da amfibi unsurlara karşı nasıl konumlandırılacağına dair farklı soru işaretlerinin olduğuna dikkat çeken Doğan, “Daha önceki harekat ve operasyonlarda da tanık olmadığımız kullanım şekilleri vardı. Ancak Türkiye, sahip olduğu SİHA’ları gerek nizami gerek gayri nizami unsurlara karşı, çok farklı konseptlerde çok farklı hedeflere yönelik kullanma başarısını gösterdi” dedi.

DAHA ÖNCE EŞİ GÖRÜLMEMİŞ BİR ŞEKİLDE KULLANABİLİRİZ
“EŞİ BENZERİ GÖRÜLMEMİŞ ŞEKİLDE…”
SOM FÜZESİ ATABİLEN BİR SİHA DENKLEM DEĞİŞTİRİR
ABD’li Senatörlerden Oruç Reis Mektubu Avusturyadan Flaş Akdeniz Açıklaması! #f16larkovaladı #sondakika #doğuakdeniz Yunan-Rum İkilisine Kötü Haber! Çavuşoğlundan Sert Tepki! Yunan Bakandan Tarihi İtiraf! Rodosun Bölünmesine İzin Verdik! Yunanistanda Adalar Paniği! Yunanistan Egede Adım Adım 12 Deniz Miline BBC:Mısırla Yapılan Anlaşma Ne Anlama Geliyor? Doğu Akdenizde Almanyanın Yunanistanı Kullanma Planı! NATO Türkiye Karşı Olursa Gemileri Sağ Çıkamaz ABDden Yunanistann İçin Geliyorlar Fransanın Uçakları Akdenizde Uçuyor! KKTC’den Fransay Sert Tepki! Kıbrıslı Rumlardan Oruç Reise Tehdit! AB’den Akdeniz Açıklaması! Türkiyeden Yunanistana Sert Tepki! NATO’dan Akdenizde Yunanistanla Turkiyeye Açıklama! Mısırla Anlaşmanın Detayları Meisten Vazgeçtiler Son Dakika! Yunanistanda Güvenlik Konseyi Gemileri Akdenize Gönderiyor! NATO Destek Verecek Mi? Meis Miçotakis: Akdeniz İçin Lahey’e Gideriz! Mısıra Rest Çekildi Gemiler Yolda! Türkiyeden Yeni Navtex! YunanBasını:Türk Gemileri Geliyor! KKTCYE Hava ve Deniz Ü s sü Kurulmalı KKTCDEN Mısıra Tepki!
! S-400’ler Neden Hızlandı?Son Dakika MOSSAD’dan Doğu Akdeniz Uyarısı ..! NATO Suları Sakinleştirmeye Hazır Değil ..! Türk Donanması Girit Açıklarına İlerliyor! ABD ve Fransız Uçakları Havalandı! Akdenizde Kritik Gün! Libyada Ateskese Türkiye Neden Sessiz Kaldı? Bundan Sonra Ne Olur? Rusyadan da Açıklama Yok! Merkel ve Macron Türkiye Hakkında Neler Konuştular? Doğu Akdeniz Görüşmesinin Perde ArkasıABD Basını Türk Doğalgazını Küçümsedi! Batı ve Doğu Basını “Türkiyenin Müjdesine” Farklı Yaklaşıyor Son Dakika! Yunan Basını: Türkiye Doğu Akdenizde İstediğini Aldı! Türkiyeden Fransaya Çok Sert Tepki! Fransız Uzman: Macron Doğu Akdenizde Hata Yapıyor! Türkiye Haklı ABD’nin Yüzen Üssü Yunanistana Gidiyor! Kıbrıstaki Fransız Uçaklarına Tepki! Türkiyeye Karşı Adım ABD’de Joe Biden’dan Skandal Türkiye ve Erdoğan Açıklamaları!

Bunlarada Bak!

0 Yorum

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login