ivirzivir Yükle

TSK, METİ timi ile Azerbaycan ordusunu eğitiyor

teşekkürler

TSK, METİ timi ile Azerbaycan ordusunu eğitiyor

Tweet: https://twitter.com/SSDergilik/status/1377944475599839232

Savunma sanayiinin mobil buluşma noktası Savunma Sanayii Dergilik

Mobil uygulamamızı, ücretsiz indirebilirsiniz:

ANDROID: https://goo.gl/crSM1x

iOS: https://goo.gl/r3MBJK

Bunlarada Bak!

23 Yorum

 1. 🇹🇷🇦🇿🇦🇿🇹🇷🇦🇿🇦🇿🇹🇷🇦🇿🇦🇿🇹🇷🇦🇿🇦🇿🇹🇷

  Reply
 2. Yaşasın Türkiye Azerbaycan qardaşlığı.
  Çok çok diqqetli olmaq lazım, gerk. Adi bir sehv, yalnış heteket can alar.

  Reply
 3. Masha Allah Azerbaycan Salib Ordusu barut aklını koydu, yakında yok edilecekler ve tüm alan güvenli hale getirilecek.

  Reply
 4. İlk görüntüdeki köpek bilinçli konulmuş olmalı TRT hep bu tarz pot kırmaları bilinçli yapıyor bence bu görüntü grafikerleri sorgulanmalı 😠😠😡

  Reply
 5. Azerbaycan ordusunu tsk ya dahil mi etsek acaba iki devlet tek ordu yapalım bence olmuyor böyle ayrı gayrı ne kadar büyük bir ordu oluruz acaba ?

  Reply
 6. Kardeş ülke mayın temizlemede eyitilmek istiyorsa bir zat Azerbaycana gelsin. Kim-kimi eyitiyor. 1994-den bu yana Azerbaycan ANAMA teşkilati yaratılmış Afkanistan ve Gürcüstana bu konuda bir zat eyitim vermiş o devletlerden ANAMA Teşkilatı bazı arazıleri mayın temizlemesinde iştirak etmiş. Haberi doğru yapın. Azerbaycan ordusunu bu kadar da küçültmeye gerek yokdur. Sadece bilgi paylaşımı tatpikatı deseniz iyi olurdu. Azerbaycan ordusunu yakından tanımayan okuyucu öyle sanıyor ki sanki Azerbaycan ordusu Somali ordusu seviyyesindesir. Hali hazırda Karabağda Azerbaycan askeri yalın elle mayın temizliyip, zararsızlaştırıyor. youtubda yeteri kadar videolar var.

  Reply
 7. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇵🇰🇵🇰👍rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah Aminnn güzel allahım hepinizi korusun inşallah Aminnn Aslanlar çok selamlar hayırlı cumalar diliyorum

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login