ivirzivir Yükle

Tokat Zile’de canlı yayın yaparken meydana gelen kaza anı … 2 ölü

teşekkürler

Bunlarada Bak!

21 Yorum

 1. susun la..
  göylü milletin efendisidir…atatürk..
  poklu yumurta, şerbetli bal, sinekli gözleme, çürük sebze, samanlı inek eti var yen misiniz))

  Reply
 2. traktör sürüsüsünün zknde değildir..:D
  zkine taksa gece ters yöne girmez, biçer döverine ışık takar..
  akşam gider karısına, garııııııı garııııııııı çıktım yola iki kadın pert oldu yaw, video çekiyomuş yaw der , garııı gel ayaklarımı yıka yaw der, sonra cumaya gider:D

  Reply
 3. Artık şu yol kenarlarına araç kamyon bırakan sigirlara sağlam cezalar verin. Suçlu o yola aracı bırakan traktörcu. Yayın yapmasa da carpabikirdi. Polisler eksiği olan muayenesi olmayan kaçak Göcek dolasan araçları bağlasın. Tokattan D100 karayoluna bağlan yolun yarısı halen tek şeritli. 20 yıldır ak parti iktidarda .nasıl osla burası bana oy veriyor diyor 20 yılda 45 km yolu bölünmüş yol yapamadı. Ya HDP yada CHP li yerlerin yollarını yapın hep.

  Reply
 4. ulan bilip bilmeden konuşuyonuz, traktörcünün ne suçu var bu kazada, kazaya sebep olan şahış sarhoş hapçı ne ararsan var yıllarca cezaevinde yatmış piskopat, o kazada ölen insanlara üzülüyorum ben, keşke o piskopat ölseydi.

  Reply
 5. Aynısı benim başıma geldi, gene bu traktör tersde yani farı görünüyo, bölünmüş yolda yolun ortasında sıfır ışıkla traktöre arkamdan sellektör yapıp beni geçen bir araç çarptı ve neye çarptığını kimse anlamamıştı biz emniyet şeridine dreksiyon kırıp son anda kurtarmıştık ama çarpan araçta tek başına bulunan gencecik bir can vefat etmişti. Kısacası Allah kahretsin bu tarz traktör şoförlerini ve gene Allah kahretsin bunlara izin verenleri. Cinayetten yargılanmalılar bu şekilde kazaya sebebiyet veren traktör şoförü ama ne yazık ki kanunsuz ülkemde katil olmaya devam edecek bu tarz mahluklar.

  Reply
 6. Ölen 2 bayan zonguldak devrek nüfusuna kayıtlı.
  TRAKTÖR SÜRÜCÜSÜ SENIN A. BIN TÜRLÜ BELANI VERSIN.INSAALLAH AYNI ACIYI SENDE YAŞARSIN. SENI CEZALANDIRMAYACAK OLAN KANUNA DA YAZIKLAR OLSUN.
  1 LAMBA YÜZÜNDEN 2 HAYAT SÖNDÜ.BU KAÇINCI???

  Reply
 7. Şimdiki nesil gençler arabaya binince kendilerini ölümsüz sanarcasina araç kullanıyor artık ne içiyorlarsa

  Reply
 8. Allah kimsenin basina vermesin boyle kaza ama traktorucu yu birilerinin oldurmesi lazim bu kaza degil cinayet

  Reply
 9. Ya artık şu insanlara öğretin, kaza yaptıysan yada durduysan üçgen reflektötünü aç 150 metre mesafeye koy, varsa uyarıcı çakar lamban Onur’da yak, dörtlerini yak, yazık öldürme insanları! Diğer sürücü için tabiki seyir halinde cep telefonuna çekmesi, yola konsantre olmaması , herşey hatalı , al paylaştın gezmelerini , bütün Türkiye’de gördü!

  Reply
 10. Amasya tokat Sivas istikametinde bolca reflektörsüz ışıksız traktör bulunmakta şikayet etsende sonuç çıkmıyor bu kazada 2 şahıs sorumlu 1 arabayı süren şahıs iki traktörcü şahıs ölenlere Allah rahmet eylesin

  Reply
 11. Tamam hızlı.. suçlu.. da bi uyarı ışıklandırması olmaz mı?? Karşıdan gelen far zaten kör ediyor adamı… 70 80 ile gitse bile bu kaza kaçınılmaz. Allah korusun hepimizi. Allah rahmet eylesin ölenlere

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login