ivirzivir Yükle

TF-X’DE İŞLER HIZLANIYOR – SAVUNMA SANAYİ

teşekkürler

TF-X’DE İŞLER HIZLANIYOR – SAVUNMA SANAYİ

Bunlarada Bak!

7 Yorum

 1. Yok F35 Yok F16 Yok İngiliz motoru hala aıllanmadık. İngiltere ABD ile ortak hareket eder. Boş yere oyalanıyor ve zaman kaybediyoruz. Bu motorların hepsi teknolojide geri kaldılar.. RuslarınSU75 ve SU 57 motorları en yeni ve en ileri motor noktasına eriştiler. ABD bile bunlardan çekinirken biz hala ABD motorları peşindeyiz. ABD olmaz sa İngiltereden temine çalışyoruz. Göreceksiniz bakın ne kadar boş hayaller olduğu ortaya çıkacak. Türkiye’yi ABD F35 ve F16 ile oyaladı, şimdi de oyalama sırası ABD motoru verecek olan İngiltere de ABD izni olmadan İngiltere bu motorları vermez. Boşuna zaman kaybı. Şu ABD ve NATO hayranlığından kurtulamadınız gitti. İngiltere Kıbrısa hava gücü yığıyor. Suriye de ABD PKK’yı hazırlıyor. Yunanistanda ABD Yunanlıları hazırlıyor. Bu ne akıl almaz güven aymazlığı bu ne çaresiz dar kafalar.

  Reply
 2. Arkadaşlar şuna emin olun TEİ firmamız artık bir jet motoru üretebilecek kapasitededir. TEİ-TR Motor firmamız bu işi başarabilir. Mahmut Faruk AKSİT hocamızı iyi takip edin ve dinleyin. Biz bu konuda gerekli yeterliğe sahibiz bundan kimsenin şüphesi olmasın.

  Reply
 3. Etraf duşmanla kaplı bir oan önce savunma. Sistemimizi ve uçağımızı yapmamanız lazim . 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🤘🤘

  Reply
 4. Mahmut hoca biz yapacağız diyordu. Şimdi kale ve bs sistem deniyor. Bu millet artık oyalanmaktan usandı. Yarın bir film(oyun) buradan çıkarsa şaşırmamak lazım.

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login