ivirzivir Yükle

TCG ANADOLU LİMAN KABUL TESTLERİNE BAŞLADI ! PROJE 2 AY GECİKECEK !

teşekkürler

İNSTAGRAM LİNKİ: https://www.instagram.com/milliuyanis1/

https://www.instagram.com/milliuyanis1/

KAYNAK:SAVUNMASANAYİST

Türk donanmasının amiral gemisi olacak olan tcg Anadolu projesinde büyük final artık çok yakın. Türk Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nın ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yerli ve milli olarak SEDEF Tersanesi tarafından üretilen TCG ANADOLU LHD, Liman Kabul Testleri’ne başladı.
Türk Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nın ihtiyaçlarına binaen T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) tarafından yürütülen Çok Maksatlı Amfibi Hücum Gemisi (LHD) Projesi kapsamında, SEDEF Tersanesi tarafından üretilen TCG ANADOLU LHD’nin Liman Kabul Testleri’ne başlanıldı. Liman Kabul Testleri’nin tamamlanmasının ardından TCG ANADOLU, Türk Deniz Kuvvetleri’ne teslim edilecek ve Deniz Kabul Testleri’nin ardından resmen envantere alınacak.
Normalde bu yıl sonu Türk Deniz Kuvvetleri’ne geçici teslimatının yapılması planlanan TCG ANADOLU’nun program takviminde, Kovid-19 kaynaklı birtakım gecikmelerin olduğu, Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail DEMİR tarafından belirtilmişti. Yeni teslimat planına göre tcg Anadolu yaklaşık 2 aylık gecikmeyle 2021 yılının şubat ayı civarında türk ordusunun envanterine kabul edilerek göreve başlayacak.
Çok Maksatlı Amfibi Hücum Gemisi; Ege, Karadeniz ve Akdeniz harekât alanlarında ve gerektiğinde Hint Okyanusu (Arap Yarımadasının kuzeyi, Hindistan’ın batısı) ile Atlantik Okyanusu (Avrupa’nın batısı, Afrika’nın kuzeybatısı)’nda kullanılabilecektir.

Türk savunma sanayi ürünlerini anlattığımız kanalımızda bizlere verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Türk ordusunun gücü ne kadar artarsa Türkiyenin gücü de o miktarda artacaktır. Türk savunma sanayi şirketlerimiz Aselsan,Roketsan,otokar ve Bmc gibi daha nicelerinin yıllar süren gayretli Savunma Sanayi ar-ge faaliyetleri sayesinde bugün bu topraklarda yerli ve milli ürünler üretiyoruz. Zamanında Bir mühimmat için yabancı ülkelerin kapısında bekleyen Türkiye Bugün Altay Tankı, otokar cobra, kirpi 2 ve fırtına obüsü gibi zırhlı muharebe araçlarını kendisi üretmekte ve bu araçların mühimmatlarını da MKE fabrikalarında yerli ve milli olarak geliştirmektedir. Türk savunma Sanayii ürünleri sadece karada değil havada ve denizde de gücünü hissettiriyor. özellikle Bayraktar Tb2 , Akıncı, Aksungur ,vestel karayel ve Anka S gibi yerli sihalarımız Göklerdeki hakimiyet mücadelesinde Türk hava Kuvvetlerine Destek olurken Milgem ve Milden projeleriyle Vücut bulan yerli muharebe gemilerimiz de yerli denizaltı’lar sayesinde Türkiyenin Karasuları güven içinde kalmaktadır. 2023 vizyon projeleri sayesinde yıllar önce başlatılan yerli savunma sanayi hamlesi meyvelerini olgunlaştırmaya ise devam etmekte . Milli Muharip uçak TF-X ve Hürjet uçaklarımız 2023 yılına yetiştirilmeye çalışılmakta ve Donanmamızın Amiral gemisi TCG Anadolu ise Bu sene Envantere girmek için gün saymaktadır. Tsk envanterine giren yeni ürünlerden ve Türk savunma Sanayi projelerinden haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın !

……….
Thank you for the support.

Today, we produce national products thanks to Turkish defense industry companies Aselsan, Roketsan, otokar and Bmc R&D activities.

Today Turkey Altay tank, otokar cobra, it produces armored combat vehicles such as the kirpi 2 and fırtına itself.

Unmanned aerial vehicles such as Bayraktar Tb2, Akıncı, Aksungur, vestel karayel and Anka S  While Supporting the Turkish Air Force

TCG Anadolu, the flagship of our Navy, is counting days to enter the Turkish army Inventory this year. Do not forget to subscribe to our channel to be informed about new Defence industry products and Turkish defense industry projects entering Tsk inventory!

……….

Bunlarada Bak!

15 Yorum

  1. ALLAH TURKU KORUSUN! AZERBAIDJANDAN SELAMLAR OLSUN! TURK DYNYASI VAR OLSUN! ISTEMEYEN KOR OLSUN! TURAN ORDUSU YARADAK! ✊✋💖

    Reply
  2. Uçak gemisi değil cahil arkadaşım LHD bu lhd dilimizde tüy bitti söylemekten uçak gemisi olsa f16 yerleştirirdik f35 beklemezdik değil mi

    Reply
  3. Sevgili kardeşim, kaç kez yazdık gene videolarında sürekli Türkçesi deneme, deney dururken İngilizce test demeye devam ediyorsun. Galiba yorumları hiç okumuyorsun. Okusan senin gibi milliyetçi bir kişi bu eleştiriyi gözönüne alır. Milliyetçi bir kişi dilinede önem verir. Türkçe yabancı dillerin çöplüğü haline geldi.

    Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login