ivirzivir Yükle

SU-57’LER TÜRK SINIRINDA DENENİYOR ! KORAL VE KÜRECİK RADARI TESPİT EDECEK Mİ DİYE TEST YAPILDI !

teşekkürler

İNSTAGRAM LİNKİ: https://www.instagram.com/milliuyanis1/

https://www.instagram.com/milliuyanis1/

kaynak1:https://www.haber7.com/dunya/haber/2990274-ve-su-57-suriyeye-yeniden-teker-koydu
kaynak2: https://www.savunmasanayist.com/5inci-nesil-savas-ucagi-su-57-yeniden-suriyede/

#su57 #rusya #su35 #tsk #f35 #tfx
Rus Havacılık ve Uzay Kuvvetleri için Sukhoi firması tarafından geliştirilen ve zaman gerçek muharebe operasyonlarında test edilen Su-57 çok amaçlı avcı uçakları, yeni testler için tekrardan Rusya Federasyonu’nundan türk sınırına yakın bir üsse intikal ettiler.
Rus basınına göre Rus Havacılık ve Uzay Kuvvetleri, Su-57 ve Su-35 için gerçek muharebe ortamında birtakım testler icra etti. Söz konusu test, Su-57 ile Su-35 MUHAREBE uçaklarının birlikte görev yapabilmesi için gerekli olan sensör, bilgi ve komuta kontrol sistemlerinin bilgi alışverişi yeteneklerinin doğrulanması faaliyetlerini içeriyordu. Rus kaynaklara göre söz konusu testte, komuta kontrol rolünü Su-57 uçağı üstlendi. Rus Havacılık ve Uzay Kuvvetleri’nin, Su-57’yi envantere kabul edebilmesi için söz konusu testlere devam edeceği bilgisi paylaşıldı.
Halihazırda Rusya’da kaç adet Su-57 MUHAREBE uçağının görev yaptığı bilgisi paylaşılmazken, görev yapan uçakların prototip uçaklar olduğunu biliniyor. Proje kapsamında seri üretim faaliyetleri devam ederken, henüz ilk seri üretim MUHAREBE uçağının test faaliyetleri tamamlanmamış durumda.
rus Sukhoi firması tarafından geliştirilen Su-57, hava-hava ve hava-yer yer hedeflerini imha etmek üzere geliştirilmiş çok amaçlı bir avcı uçağıdır. 5’inci nesil MUHAREBE uçağı olarak tasarlanan ve bu kapsamda; iç istasyonları, RAM boyası ve stealth karakteristikleri gereği sivri tasarımları bulunan Su-57’nin, henüz motorları sebebiyle 4++ nesil olduğu bilinmekte. Şu ana kadar çeşitli muharebe şartlarında test edilen Su-57’nin, Saturn Izdeliye 30 motorlarına kavuşmasının ardından tam anlamıyla stealth ve 5’inci nesil olarak nitelendirilebileceği değerlendirilmektedir.

Sanat,tasarım,teknoloji,haber,bilim,sondakikalar ve daha binlerce video daha hepsi kanalımızda
izlediğiniz için teşekkürler.

Bunlarada Bak!

18 Yorum

 1. Allah Ordumuzu Güvenlik Güçlerimizi Aziz Ve Asil Milletimizi Herdaim Muzaffer Kılsın İşallah Allahumme Emin🤲🇹🇷 🇹🇷🇹🇷

  Reply
 2. Kim yapıyor bu video’yu?Kim veriyor bu hakkı bu şahısa,yetkisi sıfatı ne Rusya’ya kulhanbeylik tasliyor Türk Devleti adina.ABD/CİA nin yerli işbirlikçi provokatör bu kimse.

  Reply
 3. Ermenistana Su 30SM satdı. Kalleş Rus hep kalleşlik peşinde – kesinlikle kefereden dost olmaz! Türkün dostu milliyeti türk ve dini müsəlman olandı

  Reply
 4. Türkiye mütleg f35 almalıdır. Çünki su 57 lər bir neçə aya hazır ola bilir ve onda türkiyenin problermleri çok zor ola biler

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login