ivirzivir Yükle

STM’nin el bombası kutusu EBK-M44

teşekkürler

Savunma sanayiinin mobil buluşma noktası Savunma Sanayii Dergilik

Mobil uygulamamızı, ücretsiz indirebilirsiniz:

ANDROID: https://goo.gl/crSM1x

iOS: https://goo.gl/r3MBJK

Bunlarada Bak!

35 Yorum

 1. masaya yumruğu vurmak için, ordunuz güçlü olacak, tam bağımsız olacak, zaten asker bir millettiz, birde davamızda haklı isek, o zaman karabağ işgal edilemez, edilmesi bile düşünülemez.!!! Helal olsun.

  Reply
 2. Emeği geçen bütün mühendislerimize teşekkürler. Başarılarınızın devamını dilerim. Allahım yüce Türk Ordusunu ve Milletini korusun, güç ve kuvvet versin, her daim muzaffer eylesin inşallah ❤️ 🇹🇷🇦🇿🇹🇷🇦🇿🇹🇷🇦🇿🇹🇷🇦🇿

  Reply
 3. Bu tür çalışmalar en az füze teknolojisi hakkındaki ilerleme kadar değerli. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Aynı yönde savaş sahasına yönelik pratik geliştirmeler bekliyoruz. Piyade mekanik iskeleti hakkında da somut ilerlemeler olmalı.

  Reply
 4. Hücum yeleğinin içinden çıkartırken bir bakmışsın mekanizma bir yerde bomba gövdesi bir yerde böyle daha emniyetli olmuş emeği geçen herkesin beyinine sağlık.

  Reply
 5. Başarılı bir video klip, güzel çekilmiş, oyuncular mı gerçek askerler mi anlamadım. Böyle devam edin.

  Reply
 6. Güçlü ordu güçlü Türkiye demektir Askerin işini kolaylaştıracak herşeyi görmek beni mutlu ediyor 👍🇹🇷

  Reply
 7. Olay nedir ben anlamadım…Pim çekmeye gerek kalmıyor sanırım ve vaz geçilince geri konulabiliyor anladığım kadarı ile…Ben kesinlikle koymam…

  Reply
 8. Asker göstereceklerine bomba kutusunu daha yakından ve yavaşça çekerek veya çizim üzerinde gösterseler, daha anlaşılır olacakmış.

  Reply
 9. Düşman içinde pratik olur. Askerin üzerine saldırıp tek eli ile alır bombayı ve askerin elbisesinin içine sokup kaçar.

  Reply
 10. Салам с Ингушетии братскому Азербайджанскому народу!!!
  Ингушский народ поздравляет Вас с исторической победой!!!

  Reply
 11. Burada demişler bombayı askerin içine sokar kaçar düşman bu sistem meskun mahalde kullanılır başka yerlerdede bide bu sistemi sas sat mak amfibi özel görev nişancıları jöak jöh gibi özel birimler kullanır öyle herkese vermezler bu sistemi bide gerçekten elinizde silah var ve 20 metre ileride arkasında bu sistem olan bir düşman var diyelim sizce bu mantıklımı kafasına mermiyi yer zaten daha adamın arkasına elini atacan bombayı çekecende içine koyacan taş alır kafasına vururum daha mantıklı bu zaten herkonuda incelenip piyasaya sürülmüş bir ürün düz mantıkla düşünen kişiler yorum yapmasın

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login