ivirzivir Yükle

SSB Başkanı İsmail Demir’den, “Gezgin”, “Tayfun” ve “Cenk” açıklaması

teşekkürler

SSB Başkanı İsmail Demir’den, “Gezgin”, “Tayfun” ve “Cenk” açıklaması

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir:

“(Gezgin, Tayfun ve Cenk füze sistemleri) Gerek jet motorlu seyir füzeleri olsun gerek katı, sıvı ve hibrit yakıtlılar olsun belirli yerlere uygulanacak.”

Bunlarada Bak!

13 Yorum

 1. Allah korusun kollasın emek veren alın teri döken gönlüyle mesai saatleri mefhumunu allak bullak eden herkese teşekkür ediyorum saygılarımla selamlıyorum

  Reply
 2. Çokşukkur Amça çanim brof ismail demir sen ile turkiye Allah rasuzenin amin 🤲 💯✅💚🇹🇷💚🇸🇴💚🦚🍇☂️

  Reply
 3. Cumhurbaşkanı Cenk ve Gezgini bilerek bilmiyerek ağzından kaçırdı. Kimse fazlasını söylemiyor…Sanırım orta ve uzun menzilli balistik füzeye tekabül ediyor ..

  Reply
 4. SAVUNMA SANAYİSİ YETKILILERININ YEDIKLERİ İÇTİKLERİNE KADAR DIKKAT EDILMELI TÜRKİYEDEN GIDA VE IÇECEKLER GETIRILMELIDIR.MİLLI İSTİBARAT YETKILILERI BUNA DIKKAT ETMEK ZORUNDA MECBURLAR

  Reply
 5. SAVUNMADAN TUT SALDIRIYA KADAR EN ÇITA ZİRVE NOKTASI LAZER ATOMIK SIALHIDIR.BU TEKNOLOJININ KAPASİTÖR ŞEKLINDE HUCRESEL DEPOLAMALAR ILE KAPSÜLE KONULARAK LAZERIN UZAKLIK MENZILLERİ ÜZERİNDE ÇALIŞMALAR OLMALIDIR.

  Reply
 6. SADECE LAZER HAVA SAVUNMA SİSTEM SIALHLARINI DESTEKELYECEK ENERJI SANTRALLARI YAKINDA YADA YERALTINDA OLACAK ŞEKILDE YAPILANMA OLMALIDIR.GÜNEŞ ENERJİSİ YADA YILDIRIM GİBİ ENERJILERI DEPOLAMAYA YÖNELIK TEKNOLOJIK ARAŞTIRMA ÇALIŞMASI GEREKIYOR.EN BASIT YILDIRIM ENERJISINI DEPOLAYABILIRSEK GERISINI ARTIK SIZ DÜŞÜNÜN TAHMIN EDIN.

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login