ivirzivir Yükle

Space Jam: Yeni Efsane Türkçe Altyazılı Fragman 1

teşekkürler

Space Jam: Yeni Efsane Türkçe Altyazılı Fragman 1

Bunlarada Bak!

27 Yorum

 1. 🎭📽️🎫🎥🎟️🎧🎙️📹🎭📽️🎫🎥🎟️🎧🎙️
  Değerli vaktinizin otuz saniyesini çaldığım için öncelikle kusura bakmayın. Ben Can, (taze) hukuk ve aynı zamanda sinema televizyon öğrencisiyim. Hatrı sayılır bir zaman önce filmlerin, benim için sadece iki saatlik bir eğlence/zaman geçirme aracı olmadığını fark ettim. İzlediğim her film beni kendi dünyamdan alarak çok farklı dünyalara götürüyordu ve ben bunu çok seviyordum. Geçen bir süre sonra sadece film izlemenin bana yetmediğini fark ettim artık bir filmi izledikten sonra onun hakkında konuşmak, fikir üretmek istiyordum. Tam da bu yüzden bu kanalı açtım, eğer siz de filmlerde kendinizden bir parça buluyorsanız bana da uğramayı unutmayın .’)
  🎭📽️🎫🎥🎟️🎧🎙️📹🎭📽️🎫🎥🎟️🎧🎙️MUBI’yi kuran gizemli Türk’ü anlattığım video, gözlerimizi kanatan altı görsel efekti listelediğim video ve justice league snyder cut hakkında her şeyi bulabileceğiniz video yayındaa

  Reply
 2. Film Yapımcıları Lebron bizzat kendisi varmış Kobe Bryant Ve Black Panther Adamı Dijital Yüzleri Gelirse Filmde Lebron Hiç Kuşkusuz 2. Muhammed Ali Sıfatını Alabilir Jordan’dan Büyük Efsane Olabilir.

  Reply
 3. Hep Dikkatimi Çekiyor Hollywood çoğunlukla spor içerikli yapımlarda % 25 Basket %25 amerikan futbolu %25 bezbool % 10 golf % 10 buz hokeyi % 3 tenis %2 Futboll Gösteriyor futbolla neden üvey evlat muamelesi yapıyorlar anlamıyorum inadına amerika sporları göze Sokuyorlar. Dünyada en çok sevilen spor 1. Futboll 2. Basketbool aslında Ne olucak Bu Amerikanın İnadı ? Basket Dışında Sevilmeyen Sporları neden göze sokarlar bilmiyom.

  Reply
 4. Kobe bryant’ın oynamasını çok isterdim.İlk filmde jordan efsanesi vardı.. Lebron james’de kuşkusuz bu filmde devleşecektir…🙏🙏👍

  Reply
 5. Sonda şöyle bir Jordan baba gelse aayyyyy ne efsane olur film kötü olsa dahi eleştirmenlerden çok iyi alır

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login