ivirzivir Yükle

SONDAKİKA ! BAYKAR VE ROKETSAN GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ VE BU MÜTHİŞ SİLAHI ÜRETTİ! YUNANİSTAN ÇILDIRDI

teşekkürler

SONDAKİKA ! BAYKAR VE ROKETSAN GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ VE BU MÜTHİŞ SİLAHI ÜRETTİ! YUNANİSTAN ÇILDIRDI

Bizlere Destek olmak ve Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCLSkWpECOYM3L81V1m9pz_w/join

RESMİ İNSTAGRAM HESABIMIZ: https://www.instagram.com/milliuyanis1/

KAYNAK:
https://www.milliyet.com.tr/gundem/yunanistani-rahatsiz-eden-gelisme-sihalar-isaretleyecek-topcu-birlikleri-vuracak-6294146

roketsan ve baykar’ın ortaklığı müthiş bir silahın doğmasına vesile oldu. Geliştirilen yeni nesil sistemle Bayraktar b2 ve akıncı tiha işaretleyecek Roketsan füzeleri de hedefi tam isabetle vuracak

Türkiye, yerli ve milli sistemlerle donattığı savunma sanayiinde yeni bir sayfa daha açtı. Roketsan’ın TRLG-230 füzesine lazer arayıcı başlık takmasını değerlendiren uzmanlar, “Hareketli hedefler daha hassas, daha güçlü şekilde vurulacak” görüşünde.
Roketsan tarafından Nisan 2020’de başlatılan TRG-230 Füze Sistemi’ne lazer arayıcı başlık entegrasyonu çalışması kapsamındaki test atışı görüntüleri de ilk kez yayınlandı.
Sertaç Aksan’ın haberine göre; Baykar tarafından üretilen Bayraktar TB2 SİHA’nın lazer işaretlemesi yaptığı hedef, Lazer Güdümlü 230 mm Füze Sistemi (TRLG-230) tarafından başarılı şekilde vuruldu. Lazer Güdümlü TRLG-230, İHA ve SİHA’ların işaretlediği hedefleri karadan vurabilecek.

#yunanistan #baykar #roketsan #tsk #savunmasanayi #haber

Türk savunma sanayi ürünlerini anlattığımız kanalımızda bizlere verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Türk ordusunun gücü ne kadar artarsa Türkiyenin gücü de o miktarda artacaktır. Türk savunma sanayi şirketlerimiz Aselsan,Roketsan,otokar ve Bmc gibi daha nicelerinin yıllar süren gayretli Savunma Sanayi ar-ge faaliyetleri sayesinde bugün bu topraklarda yerli ve milli ürünler üretiyoruz. Zamanında Bir mühimmat için yabancı ülkelerin kapısında bekleyen Türkiye Bugün Altay Tankı, otokar cobra, kirpi 2 ve fırtına obüsü gibi zırhlı muharebe araçlarını kendisi üretmekte ve bu araçların mühimmatlarını da MKE fabrikalarında yerli ve milli olarak geliştirmektedir. Türk savunma Sanayii ürünleri sadece karada değil havada ve denizde de gücünü hissettiriyor. özellikle Bayraktar Tb2 , Akıncı, Aksungur ,vestel karayel ve Anka S gibi yerli sihalarımız Göklerdeki hakimiyet mücadelesinde Türk hava Kuvvetlerine Destek olurken Milgem ve Milden projeleriyle Vücut bulan yerli muharebe gemilerimiz de yerli denizaltı’lar sayesinde Türkiyenin Karasuları güven içinde kalmaktadır. 2023 vizyon projeleri sayesinde yıllar önce başlatılan yerli savunma sanayi hamlesi meyvelerini olgunlaştırmaya ise devam etmekte . Milli Muharip uçak TF-X ve Hürjet uçaklarımız 2023 yılına yetiştirilmeye çalışılmakta ve Donanmamızın Amiral gemisi TCG Anadolu ise Bu sene Envantere girmek için gün saymaktadır. Tsk envanterine giren yeni ürünlerden ve Türk savunma Sanayi projelerinden haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı unutmayın !

……….
Thank you for the support.

Today, we produce national products thanks to Turkish defense industry companies Aselsan, Roketsan, otokar and Bmc R&D activities.

Today Turkey Altay tank, otokar cobra, it produces armored combat vehicles such as the kirpi 2 and fırtına itself.

Unmanned aerial vehicles such as Bayraktar Tb2, Akıncı, Aksungur, vestel karayel and Anka S  While Supporting the Turkish Air Force

TCG Anadolu, the flagship of our Navy, is counting days to enter the Turkish army Inventory this year. Do not forget to subscribe to our channel to be informed about new Defence industry products and Turkish defense industry projects entering Tsk inventory!

……….

Bunlarada Bak!

23 Yorum

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login