ivirzivir Yükle

SON DAKİKA YUNANİSTAN TÜRKİYE’YE KARŞI NAV-TEX YAYINLADI

teşekkürler

#Karadeniz #Doğalgaz #Libya
CB Erdoğan cuma günü herşey değişecek Akdeniz’de petrol gaz mı bulundu ?
Çin Pakistan Sınırında Türk Bayrakları.
Azerbaycan’a karşı Rusya Ermenistan’a yardım etmeye devam ediyor.
SON DAKİKA KEMAL REİS GEMİSİ GÖRÜNTÜLENDİ SAPA SAĞLAM !!!
İşte Tüm Gerçekler Kemal Reis Mi Hasar Aldı Yunan Limnos mu ?
Fransız Macron Ve Türkiye İlişkileri Üzerine Bir Analiz Haber
Yunanistan Tarihi bir şok yaşadı avrupa birliği toplantısından Türkiye’ye veto kararı çıkmadı.
Hulusi Akar’dan Oruç Reis Talimatı Geldi.
Oruç Reis Yeni Görüntüler basına servis edildi.
Kardeş Ülke Pakistandan Doğu Akdeniz meselesi için Türkiye’ye dev destek mesajı geldi.
Yunanistan’ın eski Başbakanı Çipras:
“Türkiye’nin kırmızı çizgisi daima 28. meridyendi. Mısır anlaşmasında sınır tam 28. meridyen öncesi. Bu, Yunanistan’ın 28.meridyenin doğusunu Türk iddialarına teslim ettiğini gösteriyor.
Yunan gemisi Limnos, Oruç Reis sismik araştırma gemimize yamuk yapınca Kemal Reis tarafından önleme yapıldı. Önleme sonrası bakıma alınan Limnos’taki hasar görüntülendi.
Cumhur Başkanı Erdogan: BAE ile diplomatik ilişkileri askıya alınması yönünde Talimat verdim.
Meis Adası Açıklarına Türk Ve Yunan gemileri karşılıklı devriye yapıyorlar
Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘İlk cevabı aldılar’ demişti… İşte perde arkası.Kemal reis gemimiz ve yunan gemisi.
Sıcak gelişme İlk kez oluyor Yunanistanın adamları Türk köyüne Girdi.
Türkiye misratada.Libya da umh sirte ve cufra için göreve başladı.14 Ağustos Libya da son durum.
Mısır ile Etiyopya arasında büyük hedasi barajı sorunu yaşanıyor.İşte Barajda son durum
Kıbrıslı Rumlardan Oruç Reise Tehdit! AB’den Akdeniz Açıklaması! Türkiyeden Yunanistana Sert Tepki! NATO’dan Akdenizde Yunanistanla Turkiyeye Açıklama! Mısırla Anlaşmanın Detayları Meisten Vazgeçtiler Son Dakika! Yunanistanda Güvenlik Konseyi Gemileri Akdenize Gönderiyor! NATO Destek Verecek Mi? Meis Miçotakis: Akdeniz İçin Lahey’e Gideriz! Mısıra Rest Çekildi Gemiler Yolda! Türkiyeden Yeni Navtex! YunanBasını:Türk Gemileri Geliyor! KKTCYE Hava ve Deniz Ü s sü Kurulmalı KKTCDEN Mısıra Tepki! yunanistan türkiye,yunanistan son dakika,yunanistan navtex,yunanistan türkiye son dakika,yunanistan vs türkiye,yunanistan savunma bakanı,türkiye yunanistan son dakika,bayraktar tb2,hafter,libyada son durum,türkiye haberleri,türkiye libya haberleri,son dakika,son dakika haberleri,libya son durum 2020,siha,libya son dakika,libya news,libya turkey,libya siha,libya turkish army,savunma sanayi,türk savunma sanayii,suriye siha,libya’da son durum,mmu,tf-x

Bunlarada Bak!

31 Yorum

 1. Bu köpeklerin korkudan ayakları titriyor maksatları Türkiye ‘yi tahrik ederek savaş baronlarını yanlarına almak. Lakin zamanı gelmiştir bu leşleri denize dökmenin eş zamanlı taktiklerle bae ve ermenistana girilmeli.

  Reply
 2. Yunanistan : türkleri asyaya geri göndericem biz poseydonun torunlarıyız denizin efendiyisiii ____ _____________________________________________________________________________________________________ Türkiye: mavi vatandan bir bidon kap gelde şu lavuğuuuu uyandıralım 1974 te de rüyadaydı sonra durmadan zırladı velet

  Reply
 3. İnanın vursak Fransa falan hikaye. Avrupa’da hiç bir ülke bu zamanda Türkiye ile karşı karşıya gelmeyi göze alamaz. Türkiye dediğin zaman hepsi biliyor içinde bütün Türk ülkeleri vardır. Daha Pakistan’a gelmedim bile. Fransa’nın gazına da bakmayın tek amaçları bu dingillere savaş gemisi satmak.

  Reply
 4. Türkler bu kadar çok savaş istiyor da savaş durumunda ne kadar çok savaşacaklar -yunan da çok kaşınıyor ama- bir de savaş ortamı çok ayrı bir şey şiddet, ölüm, tecavüz herşey var…

  Reply
 5. NAVTEKSE KARŞI NAVTEK OLAMAZ ACİL BİR DURUM OLMAYINCA YARI NAVTEKSLER KARŞILAŞIYOR EYER YAKLAŞIRLARSA VURMALARI LAZIM NERDEN BİLEYİM BUNCA PARAVRADAN SONRA BENİM GEMİMİ BATIR MAYACAĞINI. O KADAR..

  Reply
 6. Akdeniz de Türkiye buldu dogalgazi ve etrafini kusatiyor , bunu yunanda fransizda ab de biliyor,aksisi olsaydi kimse kilini kipirtmazdi,gezsinler aylak aylak bos denizlerde derlerdi

  Reply
 7. Biz de birileri bize sataşsın diyoruz nasıl şavaşılır o zaman öğrenirler biz savaşmayı unutmadık azcık ara verdik 😂

  Reply
 8. TC ARTIK KARŞILIK VERMESİ GEREKİR VE BAE UÇAKLARINI İNDİRMESİ GEREKİR. YAPMAZSA, BİR BOK DEĞİLDİR VE HEP LAFTIR. DİŞLERİNİ GÖSTERMESİ GEREKİR NASIL BAE VE YUNA GÖSTERİYORSA?

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login