ivirzivir Yükle

Sıla Gençoğlu trafik kazası geçirdi

teşekkürler

Bunlarada Bak!

16 Yorum

 1. ne mucizesi mk ,şu arabadan sağ çıkmak mucize diyor, gram otomobil bilgisi yok, o Range in geçtiği kaza testlerini izleseydin o arabadan o hasarla ağır yaralı birinin çıkacağına bile inanmazdın. Ayrıca 15 Temmuz gecesi verilen canlara şov diyen ruhsuz bir ceset benim gözümde zaten ölüdür ve ölüler tekrar can veremezer.

  Reply
 2. Ulan hepiniz haysiyet yoksunu insanlarsiniz.Can o can.O kadin var ya yikilmaz siz cirpinip durun.Itlikte ustunuze yok ama Sila yalniz degil bunu bilin.Aksamina konsere geldi,ekipten bi abime sordum ayaga kalkabilecek mi konserde diye ne zaman kalkamadi ki her zaman dimdik o dedi.Hani anlarsiniz belki diye soyluyorum kendisi de geldi sahnede dedi ki “Dipcik gibiyim,iki elim kanda olsa gelirim.” Siz kudurmaniza devam edebilirsiniz,biz hep O’nun yanindayiz.

  Reply
 3. bircan cok üzülmeyin onlarin paralari coktur hic de umrumuzda deyil bizim hergün seyitlerimiz oluyor hangi sanatci cikip üzgünüz yine seyidimiz var ppk tröüsler yine can yakti diyorlarmi daha üstelik Vatan hayinligi yapiyorlar silla kim saten insanlarimizin bunca derdi varken silla deyil derdimizALLAH BÜYÜKTÜR BUNU KIMSE UNUTMASIN DINE DIL UZATANLAR VATANINA HAYINLIK EDENLER CEZASINI CEKECEK ELBET

  Reply
 4. yazık size ya her ne olursa olsun karşınızdaki bir insan geçmiş olsun bile diyememissiniz harikasınız (!)

  Reply
 5. üzülüyormusun diye sorsalar üzülmüyorum sevinmiyorumda umrumda bile değil 15 temmuza şov diyen bir vatansız benim umrum değil

  Reply
 6. Sıla hakkında insani bir konu olunca Nihat iti hiç konuşmamış.Ama Sıla’nın muhalif bir konuşması olsa üstünde tepinirdi hayvan gibi yavşak.Bir geçmiş olsun diyememiş otel faresi kripto fetöcü.

  Reply

Yaz Birşeyler ya!

Benzer

Yüklen Yüklen

Login